Dzień: 8 lutego 2019

TERMINARZ niedzielnego turnieju! Zaczynamy o godz.9.00!

Wychodząc na przeciw WASZYM oczekiwaniom i prośbom wynikającym z chęci obejrzenia pierwszego meczu Arki Gdynia w tym roku na żywo udało nam się przełożyć niedzielny TURNIEJ HALOWY na godziny przedpołudniowe !

Prezentujemy także TERMINARZ niedzielnego turnieju oraz system gry! 

 – drużyny rywalizować będą systemem każdy z każdym, podobnie jak to miało miejsce tydzień temu

– czas grania: 10 minut mecz

  • o kolejności miejsc w grupach decydują : zdobyte punkty, bezpośredni mecz, bilans bramkowy, więcej zdobytych goli
  • boisko wyznacza czarna linia na hali
  • zawodnicy karani będą karami minutowymi w zależności od przewinienia (2 min/5 min/do końca meczu) (kary minutowe nie przechodzą na kolejne mecze)
  • bramkarz bez ograniczeń może uczestniczyć w grze
  • bramkarz wznawia grę od bramki ręką
  • zakaz gry wślizgiem (jedyny wyjątek to sytuacja, gdy zawodnik ma możliwość zdobycia bramki używając ‚wślizgu’, jest to sytuacja, gdy uderzenie jest do pustej bramki, a w obrębie zawodnika nie ma przeciwnik). Ostateczna decyzja co do wykonanego wślizgu zależy od interpretacji sędziego 
 
TERMINARZ:
1 kolejka:
g. 9.00 : AMW – Gunners Gdynia
g. 9.12 : Sporting Gdynia – Hito Sushi
g. 9.24 : Sporting Orłowo – Suchy Dwór
g. 9.36 : Koneser Gdynia – Fn1


2 kolejka:
g. 9.48 : AMW – Sporting Gdynia
g. 10.00 : Fn1 – Gunners Gdynia
g. 10.12 : Sporting Orłowo – Hito Sushi
g. 10.24 : Suchy Dwór – Koneser Gdynia

3 kolejka: 
g. 10.36 : AMW – Sporting Orłowo
g. 10.48 : Sporting Gdynia – Gunners Gdynia
g. 11.00 : Fn1 – Suchy Dwór
g. 11.12 : Koneser Gdynia – Hito Sushi

4 kolejka: 
g. 11.24 : Sporting Orłowo – Sporting Gdynia
g. 11.36 : AMW – Koneser Gdynia
g. 11.48 : Suchy Dwór – Gunners Gdynia
g. 12.00 : Hito Sushi – FN1

5 kolejka:
g. 12.12 : Koneser – Sporting Gdynia
g. 12.24 : Sporting Orłowo – Gunners Gdynia
g. 12.36 : AMW – Fn1 
g. 12.48 : Hito Sushi – Suchy Dwór

6 kolejka:
g. 13.00 : Sporting Orłowo – Koneser
g. 13.12 :  Sporting Gdynia – Fn1
g. 13.24 : Hito Sushi – Gunners Gdynia
g. 13.36 : AMW – Suchy Dwór

7 kolejka:
g. 13.48 : Sporting Orłowo – Fn1
g. 14.00 : Koneser Gdynia – Gunners Gdynia
g. 14.12 : Suchy Dwór – Sporting Gdynia
g. 14.24: AMW – Hito Sushi