Menu Zamknij

Terminarz

DatameczCzas/WynikiLigaSezonmiejsceArtykułKolejka
NL6 Gdynia — Jaguar II GdańskPuchar Polski PZPN2018
Obiekt Sportowy CHECZ
I
NL6 Gdynia — AS Pomorze GdańskPuchar Polski PZPN2018
Obiekt Sportowy CHECZ
III
NL6 Gdynia — Polonia GdańskPuchar Polski PZPN2018
Obiekt Sportowy CHECZ
III
NL6 Gdynia — GTS Mokry DwórPuchar Polski PZPN2018
Obiekt Sportowy CHECZ
IV
NL6 Gdynia — Gedania II GdańskPuchar Polski PZPN2018
Obiekt Sportowy CHECZ
V
KP Grabówek — Prawie Jak PiłkarzeWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
-
Wilki Morskie — Dellner ComponentsWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
-
Obłuże — SPS LimonkaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
-
SPS Limonka II — PROMOTION 360Wiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
-
Bastion Gdynia — Śledzie
Obiekt Sportowy CHECZ
-
Latarnik — Awaria
Obiekt Sportowy CHECZ
-
BetBoard Bękarty — Colorado PUB
Obiekt Sportowy CHECZ
-
Wilki Morskie — Latarnik
Obiekt Sportowy CHECZ
sparing
SPS Limonka II — Bastion Gdynia
Obiekt Sportowy CHECZ
sparing
Awaria — Dellner Components
Obiekt Sportowy CHECZ
sparing
Bracia — Obłuże
Obiekt Sportowy CHECZ
sparing
SPS Limonka — BetBoard Bękarty
Obiekt Sportowy CHECZ
sparing
PROMOTION 360 — Śledzie
Obiekt Sportowy CHECZ
sparing
Joga Bonito — Bad BoysPuchar NL6Wiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2 runda
Nevada Gdynia — Jastrzębie GdyniaIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Koneser Gdynia — Prawie Jak PiłkarzeI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Ultramaryna — AlexanderIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Latarnik — My Na SianieI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
PROMOTION 360 — Przychodnia MorskaPuchar NL6Wiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1 runda
FC Nankatsu — SportingI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Bracia — SPS LimonkaII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
KP Grabówek — Salos RumiaEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Awaria — ZIP SkładII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Classic Gdynia — Chłopcy z ferajnyEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
BetBoard Bękarty — Studio Prime JBGII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Orange Team Gdynia — Bastion GdyniaPuchar NL6Wiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1 runda
Dellner Components — Rebels AiCIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Obłuże — Iskra GdyniaIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Gunners Gdynia — Przychodnia MorskaIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Joga Bonito — RukolaI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Ejsmond Club — ŚledzieI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Colorado PUB — SPS Limonka IIIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Rol Ryż — KM PSP GdyniaEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Invest Klima — PROMOTION 360II LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Enerpol Gdynia — FC Babilon UnitedEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Companieros — Progress TeamII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Dziki West — JR PogórzeEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Latarnik vs Rebels AiCPuchar NL6Wiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1 runda
JNT — SKMI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Bastion Gdynia — Turecki Gang BangIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Nevada Gdynia — Wilki MorskieIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Sporting — JNTI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Colorado PUB — Turecki Gang BangIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Latarnik — Prawie Jak PiłkarzeI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Przychodnia Morska — Iskra GdyniaIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Bad Boys — Ejsmond ClubI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
BetBoard Bękarty — ZIP SkładII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
KP Grabówek — KM PSP GdyniaEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
AREX — AwariaII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Salos Rumia — Classic GdyniaEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Studio Prime JBG — BraciaII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Chłopcy z ferajny — Chylonia DT CityEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Rebels AiC — Gunners GdyniaIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Obłuże — Jastrzębie GdyniaIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Dellner Components — SPS Limonka IIIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Rukola — Koneser GdyniaI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Alexander — Bastion GdyniaIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
PROMOTION 360 — MDKD TEAMII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
JR Pogórze — AREXPuchar NL6Wiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2 runda
SPS Limonka — CompanierosII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
FC Babilon United — Rol RyżEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Progress Team — Invest KlimaII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Dziki West — Enerpol GdyniaEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Śledzie — FC NankatsuI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
SKM — Joga BonitoI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Nevada Gdynia — ObłużeIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Prawie Jak Piłkarze — My Na SianieI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Colorado PUB — AlexanderIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Bastion Gdynia — Wilki MorskieIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Latarnik — RukolaI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
KP Grabówek — FC Babilon UnitedEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Classic Gdynia — KM PSP GdyniaEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
JR Pogórze — Enerpol GdyniaEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Orange Team Gdynia — PROMOTION 360II LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Bracia — ZIP SkładII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
BetBoard Bękarty — AREXII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
JNT — ŚledzieI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Ultramaryna — ObłużeIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Joga Bonito — SportingI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Dellner Components — Turecki Gang BangIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Jastrzębie Gdynia — Przychodnia MorskaIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Invest Klima — SPS LimonkaII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Koneser Gdynia — SKMI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Iskra Gdynia — Rebels AiCIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Nevada Gdynia — Przychodnia MorskaIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Bad Boys — JNTI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Bastion Gdynia — Colorado PUBIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
SKM — LatarnikI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Turecki Gang Bang — Gunners GdyniaIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Ejsmond Club — FC NankatsuI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Awaria — BetBoard BękartyII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
AREX — BraciaII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Enerpol Gdynia — Rol RyżEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Progress Team — Orange Team GdyniaII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Chylonia DT City — KM PSP GdyniaEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Śledzie — Joga BonitoI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Obłuże — Wilki MorskieIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Rukola — My Na SianieI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
SPS Limonka II — Iskra GdyniaIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Koneser Gdynia — MDKD TEAMPuchar NL6Wiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1 runda
Rol Ryż — Salos RumiaPuchar NL6Wiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1 runda
KP Grabówek — Dziki WestEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
ZIP Skład — CompanierosII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Chłopcy z ferajny — JR PogórzeEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Studio Prime JBG — Invest KlimaII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
FC Babilon United — Classic GdyniaEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Sporting — Koneser GdyniaI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Dziki West — Przychodnia MorskaPuchar NL6Wiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2 runda
Gunners Gdynia — SPS Limonka IIIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Ultramaryna — Turecki Gang BangIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Joga Bonito — Bad BoysI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Nevada Gdynia — Rebels AiCIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Latarnik — SportingI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Alexander — Gunners GdyniaIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Prawie Jak Piłkarze — RukolaI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
KP Grabówek — Enerpol GdyniaEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Bracia — AwariaII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Obłuże — Przychodnia MorskaIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Chylonia DT City — FC Babilon UnitedEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Classic Gdynia — Dziki WestEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
SPS Limonka II — Jastrzębie GdyniaIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Orange Team Gdynia — SPS LimonkaII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
MDKD TEAM — Studio Prime JBGII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Companieros — AREXII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Salos Rumia — Chłopcy z ferajnyEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Progress Team — PROMOTION 360II LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Rol Ryż — JR PogórzeEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Bastion Gdynia — Dellner ComponentsIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
My Na Sianie — SKMI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Colorado PUB — Wilki MorskieIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Koneser Gdynia — ŚledzieI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Iskra Gdynia — Turecki Gang BangIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
JNT — Ejsmond ClubI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Chylonia DT City — Salos RumiaEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Nevada Gdynia — UltramarynaIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Bad Boys — Koneser GdyniaI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Studio Prime JBG — CompanierosII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Latarnik — ŚledzieI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Colorado PUB — Dellner ComponentsIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
AREX — Invest KlimaII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Rol Ryż — KP GrabówekEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
BetBoard Bękarty — BraciaII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Enerpol Gdynia — Classic GdyniaEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Nevada Gdynia — SPS Limonka IIIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Rebels AiC — ObłużeIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
My Na Sianie — SportingI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Alexander — Iskra GdyniaIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Bastion Gdynia — Gunners GdyniaIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
SPS Limonka — PROMOTION 360II LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Awaria — CompanierosII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Salos Rumia — JR PogórzeEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Studio Prime JBG — Orange Team GdyniaII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Chylonia DT City — Dziki WestEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Classic Gdynia — FC Babilon UnitedPuchar NL6Wiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2 runda
MDKD TEAM — Progress TeamII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Prawie Jak Piłkarze — SKMI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Turecki Gang Bang — Jastrzębie GdyniaIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Joga Bonito — Ejsmond ClubI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Wilki Morskie — Przychodnia MorskaIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
FC Nankatsu — JNTI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Joga Bonito — FC NankatsuI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Nevada Gdynia — Turecki Gang BangIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Latarnik — Bad BoysI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Ultramaryna — Bastion GdyniaIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Koneser Gdynia — Ejsmond ClubI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Companieros — BetBoard BękartyII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Orange Team Gdynia — ZIP SkładII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
SPS Limonka — Progress TeamII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
My Na Sianie — ŚledzieI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Jastrzębie Gdynia — AlexanderIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Obłuże — SPS Limonka IIIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Rukola — SKMI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Przychodnia Morska — Rebels AiCIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Dellner Components — Wilki MorskieIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Iskra Gdynia — Bastion GdyniaIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Invest Klima — AwariaII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
KP Grabówek — JR PogórzeEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
PROMOTION 360 — Studio Prime JBGII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Chłopcy z ferajny — FC Babilon UnitedEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Nevada Gdynia — AlexanderIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
FC Nankatsu — Koneser GdyniaI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
AREX — Orange Team GdyniaII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Salos Rumia — FC Babilon UnitedEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
ZIP Skład — PROMOTION 360II LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Rol Ryż — Chylonia DT CityEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
NL6 Gdynia — Jantar UstkaPuchar Polski PZPNWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1/8 Finału
Dellner Components — Gunners GdyniaIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Wilki Morskie — Rebels AiCIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Turecki Gang Bang — ObłużeIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Colorado PUB — Iskra GdyniaIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Ultramaryna — Przychodnia MorskaIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
JNT — Joga BonitoI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
BetBoard Bękarty — Invest KlimaII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
MDKD TEAM — AwariaII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Studio Prime JBG — Progress TeamII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Bastion Gdynia — Jastrzębie GdyniaIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
SPS Limonka II — Przychodnia MorskaIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Sporting — RukolaI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Latarnik — KP GrabówekPuchar NL6Wiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2 runda
Prawie Jak Piłkarze — SportingI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
My Na Sianie — Chylonia DT CityPuchar NL6Wiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1 runda
Bracia — ŚledziePuchar NL6Wiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2 runda
Ejsmond Club — FC NankatsuPuchar NL6Wiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2 runda
Bastion Gdynia — Iskra GdyniaPuchar NL6Wiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2 runda
Prawie Jak Piłkarze — Bad BoysI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Nevada Gdynia — Bastion GdyniaIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
My Na Sianie — Ejsmond ClubI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Przychodnia Morska — Turecki Gang BangIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
FC Nankatsu — LatarnikI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Rebels AiC — SPS Limonka IIIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Jastrzębie Gdynia — Colorado PUBIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Orange Team Gdynia — AwariaII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
BetBoard Bękarty — MDKD TEAMII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Invest Klima — BraciaII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Salos Rumia — Dziki WestEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Progress Team — ZIP SkładII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Chylonia DT City — KP GrabówekEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Koneser Gdynia — JNTI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Iskra Gdynia — Dellner ComponentsIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Rukola — ŚledzieI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Obłuże — AlexanderIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Gunners Gdynia — Wilki MorskieIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
FC Nankatsu — Bad BoysI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
PROMOTION 360 — AREXII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
FC Babilon United — KM PSP GdyniaEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Studio Prime JBG — SPS LimonkaII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Chłopcy z ferajny — Enerpol GdyniaEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Dziki West — Rol RyżEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Classic Gdynia — JR PogórzeEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
KM PSP Gdynia — Chłopcy z ferajnyEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
SKM — SportingI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Bracia — CompanierosII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Śledzie — Prawie Jak PiłkarzeI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Latarnik — JNTI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Przychodnia Morska — AlexanderIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Ejsmond Club — Prawie Jak PiłkarzeI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
BetBoard Bękarty — Orange Team GdyniaII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Chłopcy z ferajny — Rol RyżEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
AREX — Progress TeamII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Enerpol Gdynia — Salos RumiaEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Companieros — Invest KlimaII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Classic Gdynia — Chylonia DT CityEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Joga Bonito — Koneser GdyniaI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Nevada Gdynia — Colorado PUBIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Bastion Gdynia — ObłużeIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Ejsmond Club — LatarnikI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Ultramaryna — Gunners GdyniaIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Jastrzębie Gdynia — Dellner ComponentsIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
MDKD TEAM — BraciaII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Dziki West — KM PSP GdyniaEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Awaria — PROMOTION 360II LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Chylonia DT City — Enerpol GdyniaEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
ZIP Skład — SPS LimonkaII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
FC Babilon United — JR PogórzeEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
SPS Limonka II — Wilki MorskieIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Gunners Gdynia — Iskra GdyniaIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Prawie Jak Piłkarze — FC NankatsuI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Nevada Gdynia — Dellner ComponentsIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Latarnik — Joga BonitoI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
BetBoard Bękarty — Progress TeamII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
12
SKM — Bad BoysI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Rebels AiC — AlexanderIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Przychodnia Morska — Bastion GdyniaIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
MDKD TEAM — AREXII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
KP Grabówek — Chłopcy z ferajnyEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Salos Rumia — Rol RyżEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Chylonia DT City — JR PogórzeEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
FC Babilon United — Dziki WestEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
KM PSP Gdynia — Enerpol GdyniaEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Bad Boys — My Na SianieI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Obłuże — Colorado PUBIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Sporting — ŚledzieI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Ultramaryna — Dellner ComponentsIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Rukola — Ejsmond ClubI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
MDKD TEAM — CompanierosII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
SPS Limonka II — Turecki Gang BangIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Iskra Gdynia — UltramarynaIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Invest Klima — ZIP SkładII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Dziki West — Chłopcy z ferajnyEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
KP Grabówek — Classic GdyniaEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
My Na Sianie — JNTI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
KM PSP Gdynia — JR PogórzeEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Orange Team Gdynia — BraciaII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Studio Prime JBG — ZIP SkładII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Progress Team — AwariaII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Latarnik — Koneser GdyniaI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
12
Nevada Gdynia — Gunners GdyniaIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
12
Bad Boys — SportingI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
12
Ultramaryna — Jastrzębie GdyniaIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
12
FC Nankatsu — RukolaI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
12
SPS Limonka — MDKD TEAMII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Bastion Gdynia — Rebels AiCIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
12
Companieros — Orange Team GdyniaII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
12
Rol Ryż — Classic GdyniaEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
AREX — Studio Prime JBGII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
12
Salos Rumia — KM PSP GdyniaEKSTRAKLASAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
BetBoard Bękarty — PROMOTION 360II LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Śledzie — SKMI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
JNT — Prawie Jak PiłkarzeI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
12
Dellner Components — ObłużeIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
12
Joga Bonito — My Na SianieI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
12
Alexander — SPS Limonka IIIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
12
Colorado PUB — Przychodnia MorskaIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
12
Invest Klima — MDKD TEAMII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
12
Bracia — PROMOTION 360II LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
12
KM PSP Gdynia — JR PogórzeEkstraklasa grupa spadkowaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Rol Ryż — Chłopcy z ferajnyEkstraklasa grupa mistrzowskaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Awaria — SPS LimonkaII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
12
Classic Gdynia — Chylonia DT CityEkstraklasa grupa mistrzowskaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Jastrzębie Gdynia — Iskra GdyniaIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
12
Turecki Gang Bang — Wilki MorskieIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
12
Ejsmond Club — SKMI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
12
Gunners Gdynia — Colorado PUBIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Dziki West — KP GrabówekEkstraklasa grupa spadkowaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Koneser Gdynia — My Na SianieI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
13
Nevada Gdynia — Iskra GdyniaIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
13
Bad Boys — ŚledzieI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
13
Ultramaryna — Colorado PUBIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
13
Sporting — Ejsmond ClubI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
13
Przychodnia Morska — Dellner ComponentsIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
13
Jastrzębie Gdynia — Wilki MorskieIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
13
Progress Team — BraciaII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
13
MDKD TEAM — Orange Team GdyniaII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
AREX — ZIP SkładII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
13
Chłopcy z ferajny — Classic GdyniaEkstraklasa grupa mistrzowskaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Awaria — Studio Prime JBGII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
13
Enerpol Gdynia — Chylonia DT CityEkstraklasa grupa mistrzowskaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Prawie Jak Piłkarze — Joga BonitoI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
13
Obłuże — Gunners GdyniaIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
13
Rukola — JNTI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
13
SPS Limonka II — Bastion GdyniaIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
13
FC Nankatsu — SKMI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
13
Rebels AiC — Colorado PUBIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
13
Turecki Gang Bang — AlexanderIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
13
ZIP Skład — MDKD TEAMII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Orange Team Gdynia — Invest KlimaII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
13
Salos Rumia — JR PogórzeEkstraklasa grupa spadkowaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
PROMOTION 360 — CompanierosII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
13
FC Babilon United — KP GrabówekEkstraklasa grupa spadkowaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
SPS Limonka — BetBoard BękartyII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
13
KM PSP Gdynia — Dziki WestEkstraklasa grupa spadkowaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
SPS Limonka — AREXII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Jastrzębie Gdynia — Gunners GdyniaIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Bad Boys — RukolaI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
FC Nankatsu — My Na SianieI LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Wilki Morskie — AlexanderIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
JR Pogórze — KP GrabówekPuchar NL6Wiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3 runda
Bad Boys — SportingI LIGA grupa mistrzowskaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Ejsmond Club — RukolaI LIGA grupa mistrzowskaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Rol Ryż — Classic GdyniaEkstraklasa grupa mistrzowskaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Salos Rumia — FC Babilon UnitedEkstraklasa grupa spadkowaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Enerpol Gdynia — Chłopcy z ferajnyEkstraklasa grupa mistrzowskaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Iskra Gdynia — Classic GdyniaPuchar NL6Wiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3 runda
Prawie Jak Piłkarze — Koneser GdyniaI LIGA grupa spadkowaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Progress Team — Studio Prime JBGII Liga grupa spadkowaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Joga Bonito — FC NankatsuI LIGA grupa spadkowaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Ultramaryna — SPS Limonka IIIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
14
Latarnik — JNTI LIGA grupa spadkowaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Alexander — Dellner ComponentsIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Bracia — PROMOTION 360II LIGA grupa mistrzowskaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Salos Rumia — KP GrabówekEkstraklasa grupa spadkowaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Companieros — AwariaII Liga grupa spadkowaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
SPS Limonka — ZIP SkładII LIGA grupa mistrzowskaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Dziki West — JR PogórzeEkstraklasa grupa spadkowaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Rebels AiC — Jastrzębie GdyniaIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
AREX — BetBoard BękartyII Liga grupa spadkowaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Latarnik — FC NankatsuI LIGA grupa spadkowaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Joga Bonito — Koneser GdyniaI LIGA grupa spadkowaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
MDKD TEAM — PROMOTION 360II LIGA grupa mistrzowskaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
ZIP Skład — Orange Team GdyniaII LIGA grupa mistrzowskaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Śledzie — RukolaI LIGA grupa mistrzowskaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Progress Team — AREXII Liga grupa spadkowaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
BetBoard Bękarty — AwariaII Liga grupa spadkowaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
KM PSP Gdynia — Salos RumiaEkstraklasa grupa spadkowaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
JR Pogórze — KP GrabówekEkstraklasa grupa spadkowaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Enerpol Gdynia — Classic GdyniaEkstraklasa grupa mistrzowskaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Dziki West — FC Babilon UnitedEkstraklasa grupa spadkowaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Rol Ryż — Chylonia DT CityEkstraklasa grupa mistrzowskaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Prawie Jak Piłkarze — My Na SianieI LIGA grupa spadkowaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Śledzie — SportingI LIGA grupa mistrzowskaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Bracia — SPS LimonkaII LIGA grupa mistrzowskaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Bad Boys — RukolaI LIGA grupa mistrzowskaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Companieros — Studio Prime JBGII Liga grupa spadkowaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
JNT — SKMI LIGA grupa spadkowaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
JNT — My Na SianieI LIGA grupa spadkowaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
ZIP Skład — BraciaII LIGA grupa mistrzowskaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Prawie Jak Piłkarze — FC NankatsuI LIGA grupa spadkowaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Latarnik — Koneser GdyniaI LIGA grupa spadkowaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Sporting — RukolaI LIGA grupa mistrzowskaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Joga Bonito — SKMI LIGA grupa spadkowaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Ejsmond Club — ŚledzieI LIGA grupa mistrzowskaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Śledzie — Bad BoysI LIGA grupa mistrzowskaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
PROMOTION 360 — Orange Team GdyniaII LIGA grupa mistrzowskaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
MDKD TEAM — SPS LimonkaII LIGA grupa mistrzowskaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
KM PSP Gdynia — KP GrabówekEkstraklasa grupa spadkowaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
FC Babilon United — JR PogórzeEkstraklasa grupa spadkowaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Chylonia DT City — Chłopcy z ferajnyEkstraklasa grupa mistrzowskaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Salos Rumia — Dziki WestPuchar NL6Wiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3 runda
Salos Rumia — Dziki WestEkstraklasa grupa spadkowaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Rol Ryż — Enerpol GdyniaEkstraklasa grupa mistrzowskaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Bracia — Koneser GdyniaPuchar NL6Wiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3 runda
BetBoard Bękarty — Progress TeamII Liga grupa spadkowaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Iskra Gdynia — Wilki MorskieIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Companieros — AREXII Liga grupa spadkowaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Ejsmond Club — SportingI LIGA grupa mistrzowskaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Studio Prime JBG — AwariaII Liga grupa spadkowaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Ultramaryna — Rebels AiCIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
MDKD TEAM — Orange Team GdyniaII LIGA grupa mistrzowskaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
My Na Sianie — SKMI LIGA grupa spadkowaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Sporting — Chylonia DT CityPuchar NL6Wiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3 runda
KM PSP Gdynia — FC Babilon UnitedEkstraklasa grupa spadkowaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Ultramaryna — Wilki MorskieIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
14
Ejsmond Club — Bad BoysI LIGA grupa mistrzowskaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Ejsmond Club — Joga BonitoPuchar NL6Wiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3 runda
Turecki Gang Bang — Rebels AiCIII LIGAWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Team Currenda — KP GrabówekNadmorski Puchar Lata 2019, NPL Grupa AWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Classic Gdynia — TorpedoNadmorski Puchar Lata 2019, NPL Grupa AWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Zespół Gwiazd — Jama ZłaNadmorski Puchar Lata 2019, NPL grupa BWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Classic Gdynia — Team CurrendaNadmorski Puchar Lata 2019, NPL Grupa AWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
KP Grabówek — TorpedoNadmorski Puchar Lata 2019, NPL Grupa AWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Dziki Dom — Rol RyżNadmorski Puchar Lata 2019, NPL grupa BWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Zespół Gwiazd — Dziki DomNadmorski Puchar Lata 2019, NPL grupa BWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Rol Ryż — Jama ZłaNadmorski Puchar Lata 2019, NPL grupa BWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
KP Grabówek — Classic GdyniaNadmorski Puchar Lata 2019, NPL Grupa AWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Team Currenda — TorpedoNadmorski Puchar Lata 2019, NPL Grupa AWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Jama Zła — Dziki DomNadmorski Puchar Lata 2019, NPL grupa BWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Rol Ryż — Zespół GwiazdNadmorski Puchar Lata 2019, NPL grupa BWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Zespół Gwiazd — Team CurrendaNadmorski Puchar Lata 2019Wiosna 2019
półfinał
Classic Gdynia — Dziki DomNadmorski Puchar Lata 2019Wiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
półfinał
Torpedo — Rol RyżNadmorski Puchar Lata 2019Wiosna 2019
mecz o 5 miejsce
Classic Gdynia — Zespół GwiazdNadmorski Puchar Lata 2019Wiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
mecz o 3 miejsce
Dziki Dom — Team CurrendaNadmorski Puchar Lata 2019Wiosna 2019
finał
Iskra Gdynia — BetBoard BękartyWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
baraż o II Ligę
Sporting — JR PogórzeWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
baraż o kstraklasę
Bad Boys — FC Babilon UnitedWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
baraż o Ekstraklasę
SPS Limonka — My Na SianieWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
baraż o I Ligę
SKM — Orange Team GdyniaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
baraż o I Ligę
Orange Team Gdynia — Nevada GdyniaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1 kolejka PL
KP Grabówek — ŚledzieWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1 kolejka PL
Bracia — ObłużeWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1 kolejka PL
Bękarty — Bastion GdyniaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1 kolejka PL
Sporting — FC Babilon UnitedWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1 kolejka PL
KP Grabówek — Kamix BraciaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2 kolejka PL
Obłuże — Nevada GdyniaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2 kolejka PL
Bastion Gdynia — Orange Team GdyniaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2 kolejka PL
Śledzie — BastionWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2 kolejka PL
Studio Prime JBG — Wilki MorskieWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
baraż o II Ligę
Bękarty — FC Babilon UnitedWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2 kolejka PL
Sporting — ŚledzieWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3 kolejka PL
Bastion Gdynia — KP GrabówekWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3 kolejka PL
Bękarty — ObłużeWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3 kolejka PL
FC Babilon United — Nevada GdyniaWiosna 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3 kolejka PL
Kamix Bracia — Bastion GdyniaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4 kolejka PL
Sporting — ObłużeJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4 kolejka PL
FC Babilon United — Nevada GdyniaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4 kolejka PL
Bękarty — ŚledzieJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4 kolejka PL
Tanie Blachy — Kamix BraciaI LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Emeryci — AwariaIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Sporting — Bad BoysI LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Bękarty — WczorajsiII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Przychodnia Morska — Turecki Gang BangIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
KP Grabówek - Orange Team GdyniaI LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Koneser Gdynia — Progress TeamII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Joga Bonito — My Na SianieI LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Bastion Gdynia — Rebels AiCIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
KM PSP Gdynia — Salos RumiaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
JR Pogórze — ŚledzieEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Enerpol Gdynia — RukolaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Chylonia DT City — Dziki WestEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Classic Gdynia — Ejsmond ClubEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Companieros — ObłużeII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Wilki Morskie — FC NankatsuII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
PROMOTION 360 — SKMII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
AREX — Iskra GdyniaII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Studio Prime JBG — Sporting II OrłowoIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
SPS Limonka — PKP IntercityIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Nevada Gdynia — EmeryciIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Kamix Bracia — My Na SianieI LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Wczorajsi — Iskra GdyniaII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Tanie Blachy — SportingI LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Classic II Gdynia - PKP IntercityIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Turecki Gang Bang — Bastion GdyniaIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
KP Grabówek — ZIP SkładI LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Awaria — Przychodnia MorskaIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Orange Team Gdynia — Joga BonitoI LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
JR Pogórze — KM PSP GdyniaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Rol Ryż — Classic GdyniaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Ejsmond Club — Salos RumiaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Rukola — Chylonia DT CityEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Śledzie — Enerpol GdyniaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
FC Nankatsu — PROMOTION 360II LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Koneser Gdynia — BękartyII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Progress Team — CompanierosII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Rebels AiC — Studio Prime JBGIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Koneser Gdynia — WczorajsiII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Sporting — Kamix BraciaI LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
SKM — AREXII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
KP Grabówek — Bad BoysI LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
My Na Sianie — Orange Team GdyniaI LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Joga Bonito — ZIP SkładI LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
JR Pogórze — Salos RumiaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Classic Gdynia — Dziki WestEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Ejsmond Club — Rol RyżEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Chylonia DT City — ŚledzieEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Enerpol Gdynia — KM PSP GdyniaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Emeryci — Classic II GdyniaIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Nevada Gdynia — Przychodnia MorskaIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Studio Prime JBG — Turecki Gang BangIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
AREX — FC NankatsuII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Bękarty — CompanierosII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
PKP Intercity — Sporting II OrłowoIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Bastion Gdynia — AwariaIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Rebels AiC — SPS LimonkaIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Tanie Blachy — KP GrabówekI LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Nevada Gdynia — Bastion GdyniaIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Orange Team Gdynia — Kamix BraciaI LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Emeryci — Przychodnia MorskaIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Joga Bonito — Bad BoysI LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Koneser Gdynia — CompanierosII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Studio Prime JBG — AwariaIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Rebels AiC — PKP IntercityIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Rol Ryż — Salos RumiaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Dziki West — Ejsmond ClubEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
KM PSP Gdynia — Chylonia DT CityEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Classic Gdynia — RukolaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
SPS Limonka — Turecki Gang BangIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Progress Team — PROMOTION 360II LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
FC Nankatsu — Iskra GdyniaII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
AREX — ObłużeII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Sporting II Orłowo — Classic II GdyniaIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Wilki Morskie — CompanierosII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
SKM — WczorajsiII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
My Na Sianie — Bad BoysI LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Bastion Gdynia — EmeryciIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Studio Prime JBG — Nevada GdyniaIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Tanie Blachy — Joga BonitoI LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
SPS Limonka — AwariaIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
KP Grabówek — SportingI LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Progress Team — Iskra GdyniaII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Orange Team Gdynia — ZIP SkładI LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Bękarty — AREXII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Enerpol Gdynia — Salos RumiaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Classic Gdynia — ŚledzieEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Chylonia DT City — JR PogórzeEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Ejsmond Club — RukolaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
PROMOTION 360 — Tawerna ObłużeII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Przychodnia Morska - Classic II GdyniaIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Sporting II Orłowo — Rebels AiCIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
PKP Intercity — Turecki Gang BangIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
SPS Limonka — Sporting II OrłowoIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
FC Nankatsu — WczorajsiII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Bękarty — Wilki MorskieII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Tanie Blachy — My Na SianieI LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Awaria — PKP IntercityIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Sporting — Joga BonitoI LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Studio Prime JBG — EmeryciIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Bad Boys — Orange Team GdyniaI LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Wilki Morskie — Koneser GdyniaII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Rebels AiC — Classic II GdyniaIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
ZIP Skład — Kamix BraciaI LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
AREX — Progress TeamII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Salos Rumia — Dziki WestEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Rukola — Rol RyżEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Śledzie — Ejsmond ClubEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Nevada Gdynia — SPS LimonkaIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
PROMOTION 360 — BękartyII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Iskra Gdynia — ObłużeII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
My Na Sianie — ZIP SkładI LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
SKM — FC NankatsuII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Companieros — WczorajsiII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Wilki Morskie — Progress TeamII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Przychodnia Morska — Bastion GdyniaIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Nevada Gdynia — PKP IntercityIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Bękarty — Iskra GdyniaII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Rebels AiC — Turecki Gang BangIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Enerpol Gdynia — Chylonia DT CityEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
AREX — Koneser GdyniaII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
KP Grabówek — Kamix BraciaI LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
My Na Sianie — SportingI LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Ejsmond Club — KM PSP GdyniaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Rol Ryż — ŚledzieEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Rukola — Dziki WestEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Chylonia DT City — Salos RumiaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Classic Gdynia — JR PogórzeEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Emeryci — SPS LimonkaIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Sporting II Orłowo — AwariaIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
SKM — Progress TeamII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Classic II Gdynia — Bastion GdyniaIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
PROMOTION 360 — CompanierosII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Studio Prime JBG — Przychodnia MorskaIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Bad Boys — Kamix BraciaI LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Nevada Gdynia — Sporting II OrłowoIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Sporting — Orange Team GdyniaI LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Emeryci — PKP IntercityIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Tanie Blachy — ZIP SkładI LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Wilki Morskie — PROMOTION 360II LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Koneser Gdynia — Iskra GdyniaII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
KP Grabówek — Joga BonitoI LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
JR Pogórze — Ejsmond ClubEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Śledzie — Dziki WestEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
KM PSP Gdynia — Rol RyżEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Enerpol Gdynia — Classic GdyniaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Wilki Morskie — ObłużeII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Przychodnia Morska — SPS LimonkaIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Progress Team — FC NankatsuII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Bękarty — SKMII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Companieros — AREXII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Studio Prime JBG — Bastion GdyniaIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Awaria — Rebels AiCIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Bad Boys — ZIP SkładI LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Wczorajsi — ObłużeII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Bad Boys — Tanie BlachyI LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
My Na Sianie — KP GrabówekI LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Joga Bonito — Kamix BraciaI LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Koneser Gdynia — PROMOTION 360II LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
ZIP Skład — SportingI LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Studio Prime JBG — Classic II GdyniaIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Rukola — Salos RumiaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Iskra Gdynia — CompanierosII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Bękarty — FC NankatsuII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Classic Gdynia — Chylonia DT CityEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Rukola — ŚledzieEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Rol Ryż — JR PogórzeEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Dziki West — KM PSP GdyniaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
SPS Limonka — Bastion GdyniaIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
PKP Intercity — Przychodnia MorskaIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Sporting II Orłowo — EmeryciIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Nevada Gdynia — Rebels AiCIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Turecki Gang Bang — AwariaIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Obłuże — Progress TeamII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Orange Team Gdynia — Tanie BlachyI LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Wczorajsi — Wilki MorskieII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Rol Ryż — Dziki WestEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Iskra Gdynia — SKMII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
KM PSP Gdynia — Classic GdyniaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Nevada Gdynia — Turecki Gang BangIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
My Na Sianie — Joga BonitoI LIGA grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1/gr.M
Tanie Blachy — Kamix BraciaI LIGA grupa spadkowaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1/gr.Sp
Bastion Gdynia — PKP IntercityIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
PROMOTION 360 — AREXII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Przychodnia Morska — Sporting II OrłowoIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Studio Prime JBG — SPS LimonkaIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Chylonia DT City — Ejsmond ClubEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Śledzie — Salos RumiaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
KM PSP Gdynia — RukolaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Enerpol Gdynia — Rol RyżEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
JR Pogórze — Dziki WestEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
KP Grabówek — Bad BoysI LIGA grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1/gr.M
Awaria — Classic II GdyniaIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Koneser Gdynia — FC NankatsuII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Bękarty — ObłużeII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Wilki Morskie — Iskra GdyniaII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Obłuże — SKMII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Nevada Gdynia — AwariaIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
JR Pogórze — Enerpol GdyniaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Turecki Gang Bang — EmeryciIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Tanie Blachy — ZIP SkładI LIGA grupa spadkowaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2/gr.Sp
Rebels AiC — Przychodnia MorskaIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Kamix Bracia — Orange Team GdyniaI LIGA grupa spadkowaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2/gr.Sp
Bastion Gdynia — Sporting II OrłowoIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Sporting — My Na SianieI LIGA grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2/gr.M
SPS Limonka — Classic II GdyniaIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Studio Prime JBG — PKP IntercityIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Śledzie — KM PSP GdyniaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Classic Gdynia — Salos RumiaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Rukola — JR PogórzeEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Dziki West — Enerpol GdyniaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
KP Grabówek — Joga BonitoI LIGA grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2/gr.M
Rol Ryż — Chylonia DT CityEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Koneser Gdynia — ObłużeII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
FC Nankatsu — CompanierosII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
SKM — Wilki MorskieII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
AREX — WczorajsiII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Iskra Gdynia — PROMOTION 360II LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Progress Team — BękartyII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Nevada Gdynia — Classic II GdyniaIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Emeryci — Rebels AiCIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Wczorajsi — PROMOTION 360II LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Ejsmond Club — Enerpol GdyniaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Nevada Gdynia — Orange Team GdyniaPuchar NL6JESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
Puchar NL6 1 runda
Progress Team — Bastion GdyniaPuchar NL6JESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
Puchar NL6 1 runda
Kamix Bracia — Iskra GdyniaPuchar NL6JESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
Puchar NL6 1 runda
Przychodnia Morska — Rol RyżPuchar NL6JESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
Puchar NL6 1 runda
Classic Gdynia — Dziki WestPuchar NL6JESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
Puchar NL6 1 runda
Joga Bonito — SportingPuchar NL6JESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
Puchar NL6 1 runda
Companieros — SKMII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Enerpol Gdynia — Koneser GdyniaPuchar NL6JESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
Puchar NL6 1 runda
Śledzie — JR PogórzePuchar NL6JESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
Puchar NL6 1 runda
Awaria — Studio Prime JBGPuchar NL6JESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
Puchar NL6 1 runda
SPS Limonka — BękartyPuchar NL6JESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
Puchar NL6 1 runda
ZIP Skład — Orange Team GdyniaI LIGA grupa spadkowaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1/gr.Sp
KP Grabówek — Sporting II OrłowoPuchar NL6JESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
Puchar NL6 1 runda
Rukola — Rebels AiCPuchar NL6JESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
Puchar NL6 1 runda
Turecki Gang Bang — Bad BoysPuchar NL6JESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
Puchar NL6 1 runda
Wczorajsi — PKP IntercityPuchar NL6JESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
Puchar NL6 1 runda
Turecki Gang Bang — Classic II GdyniaIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Tanie Blachy — Orange Team GdyniaI LIGA grupa spadkowaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3/gr.SP
Kamix Bracia — ZIP SkładI LIGA grupa spadkowaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3/gr.SP
Koneser Gdynia — SKMII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
FC Nankatsu — ObłużeII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Wilki Morskie — AREXII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Progress Team — WczorajsiII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
My Na Sianie — Bad BoysI LIGA grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3/gr.M
Joga Bonito — SportingI LIGA grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3/gr.M
Turecki Gang Bang — Sporting II OrłowoIII LIGAJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Kamix Bracia — Tanie BlachyI LIGA grupa spadkowaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4/gr.Sp
Orange Team Gdynia — ZIP SkładI LIGA grupa spadkowaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4/gr.Sp
Enerpol Gdynia — KM PSP GdyniaEkstraklasa grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1/gr.M
Chylonia DT City — Classic GdyniaEkstraklasa grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1/gr.M
JR Pogórze — ŚledzieEkstraklasa grupa spadkowaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1/gr.Sp
Dziki West — Ejsmond ClubEkstraklasa grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1/gr.M
SPS Limonka — Rebels AiCIII Liga gr.BJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1/gr.B
Nevada Gdynia — Bastion GdyniaIII Liga gr.AJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1/gr.A
Progress Team — Koneser GdyniaII Liga grupa spadkowaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1/gr.Sp
FC Nankatsu — CompanierosII LIGA grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1/gr.M
PROMOTION 360 — Iskra GdyniaII Liga grupa spadkowaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1/gr.Sp
Bękarty — Tawerna ObłużeII LIGA grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1/gr.M
Rol Ryż — RukolaEkstraklasa grupa spadkowaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1/gr.Sp
Emeryci — Sporting II OrłowoIII Liga gr.AJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1/gr.A
Przychodnia Morska — Classic II GdyniaIII Liga gr.AJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1/gr.A
SKM — AREXII Liga grupa spadkowaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1/gr.Sp
Wczorajsi — Wilki MorskieII LIGA grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1/gr.M
PKP Intercity — Turecki Gang BangIII Liga gr.BJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1/gr.B
Awaria — Studio Prime JBGIII Liga gr.BJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1/gr.B
Emeryci — Bastion GdyniaIII Liga gr.AJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2/gr.A
KP Grabówek — My Na SianieI LIGA grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4/gr.M
Koneser Gdynia — SKMII Liga grupa spadkowaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2/gr.Sp
Sporting — Bad BoysI LIGA grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4/gr.M
Orange Team Gdynia — Kamix BraciaI LIGA grupa spadkowaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5/gr.Sp
ZIP Skład — Tanie BlachyI LIGA grupa spadkowaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5/gr.Sp
SPS Limonka — AwariaIII Liga gr.BJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2/gr.B
Rol Ryż — Salos RumiaEkstraklasa grupa spadkowaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2/gr.Sp
Śledzie — RukolaEkstraklasa grupa spadkowaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2/gr.Sp
Enerpol Gdynia — Classic GdyniaEkstraklasa grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2/gr.M
Dziki West — Chylonia DT CityEkstraklasa grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2/gr.M
Ejsmond Club — KM PSP GdyniaEkstraklasa grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2/gr.M
Sporting II Orłowo — Przychodnia MorskaIII Liga gr.AJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2/gr.A
Nevada Gdynia — Classic II GdyniaIII Liga gr.AJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2/gr.A
AREX — PROMOTION 360II Liga grupa spadkowaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2/gr.Sp
Tawerna Obłuże — CompanierosII LIGA grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2/gr.M
Iskra Gdynia — Progress TeamII Liga grupa spadkowaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2/gr.Sp
Bękarty — WczorajsiII LIGA grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2/gr.M
Rebels AiC — Turecki Gang BangIII Liga gr.BJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2/gr.B
JR Pogórze — RukolaEkstraklasa grupa spadkowaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3/gr.SP
Chylonia DT City — KM PSP GdyniaEkstraklasa grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3/gr.M
Dziki West — Classic GdyniaEkstraklasa grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3/gr.M
Enerpol Gdynia — Ejsmond ClubEkstraklasa grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3/gr.M
Awaria — Sporting II OrłowoPuchar NL6JESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
puchar NL6 2 runda
Tanie Blachy — WczorajsiPuchar NL6JESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
Puchar NL6 2 runda
SKM — ZIP SkładPuchar NL6JESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
Puchar NL6 1 runda
FC Nankatsu — Wilki MorskieII LIGA grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2/gr.M
PKP Intercity — Studio Prime JBGIII Liga gr.BJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2/gr.B
Nevada Gdynia — EmeryciIII Liga gr.AJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3/gr.A
KP Grabówek — SportingI LIGA grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5/gr.M
Joga Bonito — Bad BoysI LIGA grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5/gr/M
Orange Team Gdynia — Tanie BlachyI LIGA grupa spadkowaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6/gr.SP
ZIP Skład — Kamix BraciaI LIGA grupa spadkowaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6/gr.SP
Bastion Gdynia — Przychodnia MorskaIII Liga gr.AJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3/gr.A
PROMOTION 360 — Progress TeamII Liga grupa spadkowaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3/gr.SP
Koneser Gdynia — AREXII Liga grupa spadkowaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3/gr.SP
Bękarty — CompanierosII LIGA grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3/gr.M
Iskra Gdynia — SKMII Liga grupa spadkowaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3/gr.SP
FC Nankatsu — WczorajsiII LIGA grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3/gr.M
SPS Limonka — Turecki Gang BangIII Liga gr.BJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3/gr.B
Rol Ryż — ŚledzieEkstraklasa grupa spadkowaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4/gr.Sp
JR Pogórze — Salos RumiaEkstraklasa grupa spadkowaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4/gr.Sp
Dziki West — KM PSP GdyniaEkstraklasa grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4/gr.M
Enerpol Gdynia — Chylonia DT CityEkstraklasa grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4/gr.M
Classic Gdynia — Ejsmond ClubEkstraklasa grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4/gr.M
Salos Rumia — My Na SianiePuchar NL6JESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
Puchar NL6 1 runda
Classic II Gdynia — EmeryciIII Liga gr.AJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4/gr.A
Tawerna Obłuże — WczorajsiII LIGA grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4/gr.M
Sporting II Orłowo — Bastion GdyniaIII Liga gr.AJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4/gr.A
Nevada Gdynia — Przychodnia MorskaIII Liga gr.AJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4/gr.A
Bękarty — FC NankatsuII LIGA grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4/gr.M
PKP Intercity — AwariaIII Liga gr.BJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3/gr.B
Koneser Gdynia — PROMOTION 360II Liga grupa spadkowaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4/gr.Sp
Rebels AiC — Studio Prime JBGIII Liga gr.BJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3/gr.B
Companieros — Wilki MorskieII LIGA grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4/gr.M
Progress Team — SKMII Liga grupa spadkowaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4/gr.Sp
Iskra Gdynia — AREXII Liga grupa spadkowaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4/gr.Sp
Rebels AiC — AwariaIII Liga gr.BJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4/gr.B
Nevada Gdynia — Sporting II OrłowoIII Liga gr.AJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5/gr.A
Bastion Gdynia — Classic II GdyniaIII Liga gr.AJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5/gr.A
Emeryci — Przychodnia MorskaIII Liga gr.AJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5/gr.A
Studio Prime JBG — Turecki Gang BangIII Liga gr.BJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4/gr.B
FC Nankatsu — KM PSP GdyniaPuchar NL6JESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
Puchar NL6 1 runda
PKP Intercity — SPS LimonkaIII Liga gr.BJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4/gr.B
SKM — PROMOTION 360II Liga grupa spadkowaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5/gr.Sp
AREX — Progress TeamII Liga grupa spadkowaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5/gr.Sp
Companieros — WczorajsiII LIGA grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5/gr.M
Iskra Gdynia — Koneser GdyniaII Liga grupa spadkowaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5/gr.Sp
Bękarty — Wilki MorskieII LIGA grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5/gr.M
Tawerna Obłuże — FC NankatsuII LIGA grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5/gr.M
Rol Ryż — JR PogórzeEkstraklasa grupa spadkowaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5/gr.Sp
Salos Rumia — RukolaEkstraklasa grupa spadkowaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5/gr.Sp
Enerpol Gdynia — Dziki WestEkstraklasa grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5/gr.M
KM PSP Gdynia — Classic GdyniaEkstraklasa grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5/gr.M
Chylonia DT City — Ejsmond ClubEkstraklasa grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5/gr.M
Tawerna Obłuże — Wilki MorskieII LIGA grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3/gr.M
Awaria — Turecki Gang BangIII Liga gr.BJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5/gr.B
PKP Intercity — Rebels AiCIII Liga gr.BJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5/gr.B
Śledzie — Salos RumiaEkstraklasa grupa spadkowaJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3/gr.SP
Bastion Gdynia — Classic II GdyniaPuchar NL6JESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
puchar NL6 2 runda
Sporting II Orłowo — Classic II GdyniaIII Liga gr.AJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3/gr.A
Classic Gdynia — Joga BonitoPuchar NL6JESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
Puchar NL6 2 runda
SPS Limonka — Studio Prime JBGIII Liga gr.BJESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5/gr.B
Rol Ryż — BękartyPuchar NL6JESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
Puchar NL6 2 runda
Nevada Gdynia — Enerpol GdyniaPuchar NL6JESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
Puchar NL6 2 runda
Chylonia DT City — Ejsmond ClubPuchar NL6JESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
Puchar NL6 1 runda
JR Pogórze — Turecki Gang BangPuchar NL6JESIEŃ 2019
Obiekt Sportowy CHECZ
Puchar NL6 2 runda
NL6

FREE
VIEW