Menu Zamknij

Terminarz

DatameczCzas/WynikiligaSezonmiejsceArtykułKolejka
NL6 Gdynia — Jaguar II GdańskPuchar Polski PZPN2018
Obiekt Sportowy CHECZ
I
NL6 Gdynia — AS Pomorze GdańskPuchar Polski PZPN2018
Obiekt Sportowy CHECZ
III
NL6 Gdynia — Polonia GdańskPuchar Polski PZPN2018
Obiekt Sportowy CHECZ
III
NL6 Gdynia — GTS Mokry DwórPuchar Polski PZPN2018
Obiekt Sportowy CHECZ
IV
NL6 Gdynia — Gedania II GdańskPuchar Polski PZPN2018
Obiekt Sportowy CHECZ
V
KP Grabówek — Prawie Jak Piłkarze2019
Obiekt Sportowy CHECZ
-
Wilki Morskie — Dellner Components2019
Obiekt Sportowy CHECZ
-
Obłuże — SPS Limonka2019
Obiekt Sportowy CHECZ
-
SPS Limonka II — PROMOTION 3602019
Obiekt Sportowy CHECZ
-
Bastion Gdynia — Śledzie
Obiekt Sportowy CHECZ
-
Latarnik — Awaria
Obiekt Sportowy CHECZ
-
BetBoard Bękarty — Colorado PUB
Obiekt Sportowy CHECZ
-
Wilki Morskie — Latarnik
Obiekt Sportowy CHECZ
sparing
SPS Limonka II — Bastion Gdynia
Obiekt Sportowy CHECZ
sparing
Awaria — Dellner Components
Obiekt Sportowy CHECZ
sparing
Bracia — Obłuże
Obiekt Sportowy CHECZ
sparing
SPS Limonka — BetBoard Bękarty
Obiekt Sportowy CHECZ
sparing
PROMOTION 360 — Śledzie
Obiekt Sportowy CHECZ
sparing
Joga Bonito — Bad BoysPuchar NL62019
Obiekt Sportowy CHECZ
2 runda
Nevada Gdynia — Jastrzębie GdyniaIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Koneser Gdynia — Prawie Jak PiłkarzeI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Ultramaryna — AlexanderIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Latarnik — My Na SianieI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
PROMOTION 360 — Przychodnia MorskaPuchar NL62019
Obiekt Sportowy CHECZ
1 runda
FC Nankatsu — SportingI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Bracia — SPS LimonkaII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
KP Grabówek — Salos RumiaEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Awaria — ZIP SkładII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Classic Gdynia — Chłopcy z ferajnyEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
BetBoard Bękarty — Studio Prime JBGII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Orange Team Gdynia — Bastion GdyniaPuchar NL62019
Obiekt Sportowy CHECZ
1 runda
Dellner Components — Rebels AiCIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Obłuże — Iskra GdyniaIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Gunners Gdynia — Przychodnia MorskaIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Joga Bonito — RukolaI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Ejsmond Club — ŚledzieI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Colorado PUB — SPS Limonka IIIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Rol Ryż — KM PSP GdyniaEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Invest Klima — PROMOTION 360II LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Enerpol Gdynia — FC Babilon UnitedEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Companieros — Progress TeamII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Dziki West — JR PogórzeEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Latarnik vs Rebels AiCPuchar NL62019
Obiekt Sportowy CHECZ
1 runda
JNT — SKMI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Bastion Gdynia — Turecki Gang BangIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Nevada Gdynia — Wilki MorskieIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Sporting — JNTI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Colorado PUB — Turecki Gang BangIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Latarnik — Prawie Jak PiłkarzeI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Przychodnia Morska — Iskra GdyniaIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Bad Boys — Ejsmond ClubI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
BetBoard Bękarty — ZIP SkładII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
KP Grabówek — KM PSP GdyniaEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
AREX — AwariaII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Salos Rumia — Classic GdyniaEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Studio Prime JBG — BraciaII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Chłopcy z ferajny — Chylonia DT CityEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Rebels AiC — Gunners GdyniaIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Obłuże — Jastrzębie GdyniaIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Dellner Components — SPS Limonka IIIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Rukola — Koneser GdyniaI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Alexander — Bastion GdyniaIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
PROMOTION 360 — MDKD TEAMII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
JR Pogórze — AREXPuchar NL62019
Obiekt Sportowy CHECZ
2 runda
SPS Limonka — CompanierosII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
FC Babilon United — Rol RyżEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Progress Team — Invest KlimaII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Dziki West — Enerpol GdyniaEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Śledzie — FC NankatsuI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
SKM — Joga BonitoI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Nevada Gdynia — ObłużeIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Prawie Jak Piłkarze — My Na SianieI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Colorado PUB — AlexanderIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Bastion Gdynia — Wilki MorskieIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Latarnik — RukolaI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
KP Grabówek — FC Babilon UnitedEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Classic Gdynia — KM PSP GdyniaEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
JR Pogórze — Enerpol GdyniaEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Orange Team Gdynia — PROMOTION 360II LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Bracia — ZIP SkładII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
BetBoard Bękarty — AREXII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
JNT — ŚledzieI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Ultramaryna — ObłużeIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Joga Bonito — SportingI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Dellner Components — Turecki Gang BangIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Jastrzębie Gdynia — Przychodnia MorskaIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Invest Klima — SPS LimonkaII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Koneser Gdynia — SKMI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Iskra Gdynia — Rebels AiCIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Nevada Gdynia — Przychodnia MorskaIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Bad Boys — JNTI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Bastion Gdynia — Colorado PUBIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
SKM — LatarnikI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Turecki Gang Bang — Gunners GdyniaIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Ejsmond Club — FC NankatsuI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Awaria — BetBoard BękartyII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
AREX — BraciaII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Enerpol Gdynia — Rol RyżEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Progress Team — Orange Team GdyniaII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Chylonia DT City — KM PSP GdyniaEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Śledzie — Joga BonitoI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Obłuże — Wilki MorskieIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Rukola — My Na SianieI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
SPS Limonka II — Iskra GdyniaIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Koneser Gdynia — MDKD TEAMPuchar NL62019
Obiekt Sportowy CHECZ
1 runda
Rol Ryż — Salos RumiaPuchar NL62019
Obiekt Sportowy CHECZ
1 runda
KP Grabówek — Dziki WestEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
ZIP Skład — CompanierosII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Chłopcy z ferajny — JR PogórzeEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Studio Prime JBG — Invest KlimaII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
FC Babilon United — Classic GdyniaEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Sporting — Koneser GdyniaI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Dziki West — Przychodnia MorskaPuchar NL62019
Obiekt Sportowy CHECZ
2 runda
Gunners Gdynia — SPS Limonka IIIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Ultramaryna — Turecki Gang BangIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Joga Bonito — Bad BoysI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Nevada Gdynia — Rebels AiCIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Latarnik — SportingI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Alexander — Gunners GdyniaIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Prawie Jak Piłkarze — RukolaI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
KP Grabówek — Enerpol GdyniaEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Bracia — AwariaII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Obłuże — Przychodnia MorskaIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Chylonia DT City — FC Babilon UnitedEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Classic Gdynia — Dziki WestEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
SPS Limonka II — Jastrzębie GdyniaIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Orange Team Gdynia — SPS LimonkaII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
MDKD TEAM — Studio Prime JBGII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Companieros — AREXII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Salos Rumia — Chłopcy z ferajnyEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Progress Team — PROMOTION 360II LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Rol Ryż — JR PogórzeEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Bastion Gdynia — Dellner ComponentsIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
My Na Sianie — SKMI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Colorado PUB — Wilki MorskieIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Koneser Gdynia — ŚledzieI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Iskra Gdynia — Turecki Gang BangIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
JNT — Ejsmond ClubI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Chylonia DT City — Salos RumiaEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Nevada Gdynia — UltramarynaIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Bad Boys — Koneser GdyniaI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Studio Prime JBG — CompanierosII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Latarnik — ŚledzieI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Colorado PUB — Dellner ComponentsIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
AREX — Invest KlimaII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Rol Ryż — KP GrabówekEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
BetBoard Bękarty — BraciaII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Enerpol Gdynia — Classic GdyniaEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Nevada Gdynia — SPS Limonka IIIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Rebels AiC — ObłużeIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
My Na Sianie — SportingI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Alexander — Iskra GdyniaIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Bastion Gdynia — Gunners GdyniaIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
SPS Limonka — PROMOTION 360II LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Awaria — CompanierosII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Salos Rumia — JR PogórzeEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Studio Prime JBG — Orange Team GdyniaII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Chylonia DT City — Dziki WestEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Classic Gdynia — FC Babilon UnitedPuchar NL62019
Obiekt Sportowy CHECZ
2 runda
MDKD TEAM — Progress TeamII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Prawie Jak Piłkarze — SKMI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Turecki Gang Bang — Jastrzębie GdyniaIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Joga Bonito — Ejsmond ClubI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Wilki Morskie — Przychodnia MorskaIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
FC Nankatsu — JNTI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Joga Bonito — FC NankatsuI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Nevada Gdynia — Turecki Gang BangIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Latarnik — Bad BoysI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Ultramaryna — Bastion GdyniaIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Koneser Gdynia — Ejsmond ClubI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Companieros — BetBoard BękartyII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Orange Team Gdynia — ZIP SkładII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
SPS Limonka — Progress TeamII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
My Na Sianie — ŚledzieI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Jastrzębie Gdynia — AlexanderIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Obłuże — SPS Limonka IIIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Rukola — SKMI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Przychodnia Morska — Rebels AiCIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Dellner Components — Wilki MorskieIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Iskra Gdynia — Bastion GdyniaIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Invest Klima — AwariaII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
KP Grabówek — JR PogórzeEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
PROMOTION 360 — Studio Prime JBGII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Chłopcy z ferajny — FC Babilon UnitedEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Nevada Gdynia — AlexanderIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
FC Nankatsu — Koneser GdyniaI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
AREX — Orange Team GdyniaII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Salos Rumia — FC Babilon UnitedEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
ZIP Skład — PROMOTION 360II LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Rol Ryż — Chylonia DT CityEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
NL6 Gdynia — Jantar UstkaPuchar Polski PZPN2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1/8 Finału
Dellner Components — Gunners GdyniaIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Wilki Morskie — Rebels AiCIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Turecki Gang Bang — ObłużeIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Colorado PUB — Iskra GdyniaIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Ultramaryna — Przychodnia MorskaIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
JNT — Joga BonitoI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
BetBoard Bękarty — Invest KlimaII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
MDKD TEAM — AwariaII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Studio Prime JBG — Progress TeamII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Bastion Gdynia — Jastrzębie GdyniaIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
SPS Limonka II — Przychodnia MorskaIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Sporting — RukolaI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Latarnik — KP GrabówekPuchar NL62019
Obiekt Sportowy CHECZ
2 runda
Prawie Jak Piłkarze — SportingI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
My Na Sianie — Chylonia DT CityPuchar NL62019
Obiekt Sportowy CHECZ
1 runda
Bracia — ŚledziePuchar NL62019
Obiekt Sportowy CHECZ
2 runda
Ejsmond Club — FC NankatsuPuchar NL62019
Obiekt Sportowy CHECZ
2 runda
Bastion Gdynia — Iskra GdyniaPuchar NL62019
Obiekt Sportowy CHECZ
2 runda
Prawie Jak Piłkarze — Bad BoysI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Nevada Gdynia — Bastion GdyniaIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
My Na Sianie — Ejsmond ClubI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Przychodnia Morska — Turecki Gang BangIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
FC Nankatsu — LatarnikI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Rebels AiC — SPS Limonka IIIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Jastrzębie Gdynia — Colorado PUBIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Orange Team Gdynia — AwariaII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
BetBoard Bękarty — MDKD TEAMII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Invest Klima — BraciaII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Salos Rumia — Dziki WestEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Progress Team — ZIP SkładII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Chylonia DT City — KP GrabówekEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Koneser Gdynia — JNTI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Iskra Gdynia — Dellner ComponentsIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Rukola — ŚledzieI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Obłuże — AlexanderIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Gunners Gdynia — Wilki MorskieIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
FC Nankatsu — Bad BoysI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
PROMOTION 360 — AREXII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
FC Babilon United — KM PSP GdyniaEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Studio Prime JBG — SPS LimonkaII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Chłopcy z ferajny — Enerpol GdyniaEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Dziki West — Rol RyżEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Classic Gdynia — JR PogórzeEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
KM PSP Gdynia — Chłopcy z ferajnyEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
SKM — SportingI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Bracia — CompanierosII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Śledzie — Prawie Jak PiłkarzeI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Latarnik — JNTI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Przychodnia Morska — AlexanderIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Ejsmond Club — Prawie Jak PiłkarzeI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
BetBoard Bękarty — Orange Team GdyniaII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Chłopcy z ferajny — Rol RyżEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
AREX — Progress TeamII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Enerpol Gdynia — Salos RumiaEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Companieros — Invest KlimaII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Classic Gdynia — Chylonia DT CityEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Joga Bonito — Koneser GdyniaI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Nevada Gdynia — Colorado PUBIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Bastion Gdynia — ObłużeIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Ejsmond Club — LatarnikI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Ultramaryna — Gunners GdyniaIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Jastrzębie Gdynia — Dellner ComponentsIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
MDKD TEAM — BraciaII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Dziki West — KM PSP GdyniaEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Awaria — PROMOTION 360II LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Chylonia DT City — Enerpol GdyniaEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
ZIP Skład — SPS LimonkaII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
FC Babilon United — JR PogórzeEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
SPS Limonka II — Wilki MorskieIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Gunners Gdynia — Iskra GdyniaIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Prawie Jak Piłkarze — FC NankatsuI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Nevada Gdynia — Dellner ComponentsIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Latarnik — Joga BonitoI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
BetBoard Bękarty — Progress TeamII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
12
SKM — Bad BoysI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Rebels AiC — AlexanderIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Przychodnia Morska — Bastion GdyniaIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
MDKD TEAM — AREXII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
KP Grabówek — Chłopcy z ferajnyEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Salos Rumia — Rol RyżEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Chylonia DT City — JR PogórzeEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
FC Babilon United — Dziki WestEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
KM PSP Gdynia — Enerpol GdyniaEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Bad Boys — My Na SianieI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Obłuże — Colorado PUBIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Sporting — ŚledzieI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Ultramaryna — Dellner ComponentsIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Rukola — Ejsmond ClubI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
MDKD TEAM — CompanierosII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
SPS Limonka II — Turecki Gang BangIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Iskra Gdynia — UltramarynaIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
9
Invest Klima — ZIP SkładII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Dziki West — Chłopcy z ferajnyEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
KP Grabówek — Classic GdyniaEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
My Na Sianie — JNTI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
KM PSP Gdynia — JR PogórzeEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
Orange Team Gdynia — BraciaII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Studio Prime JBG — ZIP SkładII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Progress Team — AwariaII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Latarnik — Koneser GdyniaI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
12
Nevada Gdynia — Gunners GdyniaIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
12
Bad Boys — SportingI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
12
Ultramaryna — Jastrzębie GdyniaIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
12
FC Nankatsu — RukolaI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
12
SPS Limonka — MDKD TEAMII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Bastion Gdynia — Rebels AiCIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
12
Companieros — Orange Team GdyniaII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
12
Rol Ryż — Classic GdyniaEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
AREX — Studio Prime JBGII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
12
Salos Rumia — KM PSP GdyniaEKSTRAKLASA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
BetBoard Bękarty — PROMOTION 360II LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Śledzie — SKMI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
JNT — Prawie Jak PiłkarzeI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
12
Dellner Components — ObłużeIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
12
Joga Bonito — My Na SianieI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
12
Alexander — SPS Limonka IIIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
12
Colorado PUB — Przychodnia MorskaIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
12
Invest Klima — MDKD TEAMII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
12
Bracia — PROMOTION 360II LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
12
KM PSP Gdynia — JR PogórzeEkstraklasa grupa spadkowa2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Rol Ryż — Chłopcy z ferajnyEkstraklasa grupa mistrzowska2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Awaria — SPS LimonkaII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
12
Classic Gdynia — Chylonia DT CityEkstraklasa grupa mistrzowska2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Jastrzębie Gdynia — Iskra GdyniaIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
12
Turecki Gang Bang — Wilki MorskieIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
12
Ejsmond Club — SKMI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
12
Gunners Gdynia — Colorado PUBIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
7
Dziki West — KP GrabówekEkstraklasa grupa spadkowa2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Koneser Gdynia — My Na SianieI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
13
Nevada Gdynia — Iskra GdyniaIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
13
Bad Boys — ŚledzieI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
13
Ultramaryna — Colorado PUBIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
13
Sporting — Ejsmond ClubI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
13
Przychodnia Morska — Dellner ComponentsIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
13
Jastrzębie Gdynia — Wilki MorskieIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
13
Progress Team — BraciaII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
13
MDKD TEAM — Orange Team GdyniaII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
AREX — ZIP SkładII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
13
Chłopcy z ferajny — Classic GdyniaEkstraklasa grupa mistrzowska2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Awaria — Studio Prime JBGII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
13
Enerpol Gdynia — Chylonia DT CityEkstraklasa grupa mistrzowska2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Prawie Jak Piłkarze — Joga BonitoI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
13
Obłuże — Gunners GdyniaIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
13
Rukola — JNTI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
13
SPS Limonka II — Bastion GdyniaIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
13
FC Nankatsu — SKMI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
13
Rebels AiC — Colorado PUBIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
13
Turecki Gang Bang — AlexanderIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
13
ZIP Skład — MDKD TEAMII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
6
Orange Team Gdynia — Invest KlimaII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
13
Salos Rumia — JR PogórzeEkstraklasa grupa spadkowa2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
PROMOTION 360 — CompanierosII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
13
FC Babilon United — KP GrabówekEkstraklasa grupa spadkowa2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
SPS Limonka — BetBoard BękartyII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
13
KM PSP Gdynia — Dziki WestEkstraklasa grupa spadkowa2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
SPS Limonka — AREXII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Jastrzębie Gdynia — Gunners GdyniaIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Bad Boys — RukolaI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
FC Nankatsu — My Na SianieI LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Wilki Morskie — AlexanderIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
JR Pogórze — KP GrabówekPuchar NL62019
Obiekt Sportowy CHECZ
3 runda
Bad Boys — SportingI LIGA grupa mistrzowska2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Ejsmond Club — RukolaI LIGA grupa mistrzowska2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Rol Ryż — Classic GdyniaEkstraklasa grupa mistrzowska2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Salos Rumia — FC Babilon UnitedEkstraklasa grupa spadkowa2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Enerpol Gdynia — Chłopcy z ferajnyEkstraklasa grupa mistrzowska2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Iskra Gdynia — Classic GdyniaPuchar NL62019
Obiekt Sportowy CHECZ
3 runda
Prawie Jak Piłkarze — Koneser GdyniaI LIGA grupa spadkowa2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Progress Team — Studio Prime JBGII Liga grupa spadkowa2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Joga Bonito — FC NankatsuI LIGA grupa spadkowa2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Ultramaryna — SPS Limonka IIIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
14
Latarnik — JNTI LIGA grupa spadkowa2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Alexander — Dellner ComponentsIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Bracia — PROMOTION 360II LIGA grupa mistrzowska2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Salos Rumia — KP GrabówekEkstraklasa grupa spadkowa2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Companieros — AwariaII Liga grupa spadkowa2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
SPS Limonka — ZIP SkładII LIGA grupa mistrzowska2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Dziki West — JR PogórzeEkstraklasa grupa spadkowa2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Rebels AiC — Jastrzębie GdyniaIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
AREX — BetBoard BękartyII Liga grupa spadkowa2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Latarnik — FC NankatsuI LIGA grupa spadkowa2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Joga Bonito — Koneser GdyniaI LIGA grupa spadkowa2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
MDKD TEAM — PROMOTION 360II LIGA grupa mistrzowska2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
ZIP Skład — Orange Team GdyniaII LIGA grupa mistrzowska2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Śledzie — RukolaI LIGA grupa mistrzowska2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Progress Team — AREXII Liga grupa spadkowa2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
BetBoard Bękarty — AwariaII Liga grupa spadkowa2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
KM PSP Gdynia — Salos RumiaEkstraklasa grupa spadkowa2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
JR Pogórze — KP GrabówekEkstraklasa grupa spadkowa2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Enerpol Gdynia — Classic GdyniaEkstraklasa grupa mistrzowska2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Dziki West — FC Babilon UnitedEkstraklasa grupa spadkowa2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Rol Ryż — Chylonia DT CityEkstraklasa grupa mistrzowska2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Prawie Jak Piłkarze — My Na SianieI LIGA grupa spadkowa2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Śledzie — SportingI LIGA grupa mistrzowska2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Bracia — SPS LimonkaII LIGA grupa mistrzowska2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Bad Boys — RukolaI LIGA grupa mistrzowska2019
Obiekt Sportowy CHECZ
4
Companieros — Studio Prime JBGII Liga grupa spadkowa2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
JNT — SKMI LIGA grupa spadkowa2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
JNT — My Na SianieI LIGA grupa spadkowa2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
ZIP Skład — BraciaII LIGA grupa mistrzowska2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Prawie Jak Piłkarze — FC NankatsuI LIGA grupa spadkowa2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Latarnik — Koneser GdyniaI LIGA grupa spadkowa2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Sporting — RukolaI LIGA grupa mistrzowska2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Joga Bonito — SKMI LIGA grupa spadkowa2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Ejsmond Club — ŚledzieI LIGA grupa mistrzowska2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Śledzie — Bad BoysI LIGA grupa mistrzowska2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
PROMOTION 360 — Orange Team GdyniaII LIGA grupa mistrzowska2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
MDKD TEAM — SPS LimonkaII LIGA grupa mistrzowska2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
KM PSP Gdynia — KP GrabówekEkstraklasa grupa spadkowa2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
FC Babilon United — JR PogórzeEkstraklasa grupa spadkowa2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Chylonia DT City — Chłopcy z ferajnyEkstraklasa grupa mistrzowska2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Salos Rumia — Dziki WestPuchar NL62019
Obiekt Sportowy CHECZ
3 runda
Salos Rumia — Dziki WestEkstraklasa grupa spadkowa2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Rol Ryż — Enerpol GdyniaEkstraklasa grupa mistrzowska2019
Obiekt Sportowy CHECZ
5
Bracia — Koneser GdyniaPuchar NL62019
Obiekt Sportowy CHECZ
3 runda
BetBoard Bękarty — Progress TeamII Liga grupa spadkowa2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Iskra Gdynia — Wilki MorskieIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
11
Companieros — AREXII Liga grupa spadkowa2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Ejsmond Club — SportingI LIGA grupa mistrzowska2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Studio Prime JBG — AwariaII Liga grupa spadkowa2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Ultramaryna — Rebels AiCIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
8
MDKD TEAM — Orange Team GdyniaII LIGA grupa mistrzowska2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
My Na Sianie — SKMI LIGA grupa spadkowa2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Sporting — Chylonia DT CityPuchar NL62019
Obiekt Sportowy CHECZ
3 runda
KM PSP Gdynia — FC Babilon UnitedEkstraklasa grupa spadkowa2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Ultramaryna — Wilki MorskieIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
14
Ejsmond Club — Bad BoysI LIGA grupa mistrzowska2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Ejsmond Club — Joga BonitoPuchar NL62019
Obiekt Sportowy CHECZ
3 runda
Turecki Gang Bang — Rebels AiCIII LIGA2019
Obiekt Sportowy CHECZ
10
Team Currenda — KP GrabówekNadmorski Puchar Lata 2019, NPL Grupa A2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Classic Gdynia — TorpedoNadmorski Puchar Lata 2019, NPL Grupa A2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Zespół Gwiazd — Jama ZłaNadmorski Puchar Lata 2019, NPL grupa B2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Classic Gdynia — Team CurrendaNadmorski Puchar Lata 2019, NPL Grupa A2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
KP Grabówek — TorpedoNadmorski Puchar Lata 2019, NPL Grupa A2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Dziki Dom — Rol RyżNadmorski Puchar Lata 2019, NPL grupa B2019
Obiekt Sportowy CHECZ
1
Zespół Gwiazd — Dziki DomNadmorski Puchar Lata 2019, NPL grupa B2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
Rol Ryż — Jama ZłaNadmorski Puchar Lata 2019, NPL grupa B2019
Obiekt Sportowy CHECZ
2
KP Grabówek — Classic GdyniaNadmorski Puchar Lata 2019, NPL Grupa A2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Team Currenda — TorpedoNadmorski Puchar Lata 2019, NPL Grupa A2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Jama Zła — Dziki DomNadmorski Puchar Lata 2019, NPL grupa B2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Rol Ryż — Zespół GwiazdNadmorski Puchar Lata 2019, NPL grupa B2019
Obiekt Sportowy CHECZ
3
Zespół Gwiazd — Team CurrendaNadmorski Puchar Lata 20192019
półfinał
Classic Gdynia — Dziki DomNadmorski Puchar Lata 20192019
Obiekt Sportowy CHECZ
półfinał
Torpedo — Rol RyżNadmorski Puchar Lata 20192019
mecz o 5 miejsce
Classic Gdynia — Zespół GwiazdNadmorski Puchar Lata 20192019
Obiekt Sportowy CHECZ
mecz o 3 miejsce
Dziki Dom — Team CurrendaNadmorski Puchar Lata 20192019
finał
Iskra Gdynia — BetBoard Bękarty2019
Obiekt Sportowy CHECZ
baraż o II Ligę
Sporting — JR Pogórze2019
Obiekt Sportowy CHECZ
baraż o kstraklasę
Studio Prime JBG — Wilki Morskie2019
Obiekt Sportowy CHECZ
baraż o II Ligę
Bad Boys — FC Babilon United2019
Obiekt Sportowy CHECZ
baraż o Ekstraklasę
SPS Limonka — My Na Sianie2019
Obiekt Sportowy CHECZ
baraż o I Ligę
SKM — Orange Team Gdynia2019
Obiekt Sportowy CHECZ
baraż o I Ligę
NL6

FREE
VIEW