Companieros w grupie mistrzowskiej! JR, Bękarty i Awaria grają dalej w pucharze

Poza pucharami, niektóre zespoły grają o ostatecznie rozstrzygnięcia przed podziałem na grupy. W takiej sytuacji byli właśnie Companieros, którzy by wyprzedził Iskrę, musieli pokonać SKM-kę.

• Companieros wyszli wyraźnie zmotywowani na to spotkanie, czego nie można powiedzieć o Kolejarzach, którzy ostatnio przeżywają ciężkie chwile na boisku. W zeszłym sezonie, ekipie w białych strojach zabrakło dosłownie jednego zwycięstwa do wejścia do pierwszej ,,6”. Jednak tym razem sztuka ta się udała i teraz pozostaje walka o awans!
  • W pucharowym pojedynku drużyn z Ekstraklasy, górą JR Pogórze. Podopieczni Janusza Rodziewicza odprawili Śledzi 7:3, co podkreśliło ich ostatnie dobre występy.
  • Na karne zanosiło się w pojedynku Bękartów i Limonki. Obrońcy Cytrusków zagapili się jednak w ostatniej akcji spotkania, zostawiając kompletnie niekrytego napastnika Bękartów pod własną bramką. Ten z prezentu skorzystał i niemal równo z zegarem, przypieczętował awans swojej drużyny!
  • Kilku bramkowe prowadzenie, roztrwonili zawodnicy JBG. Awaria zagrała swoje najlepsze 25 minut od dawien dawna, odwracając losy spotkania z wyniku 2:4 do przerwy, na 7:5 na sam koniec meczu!