Dwa dni – 6 punktów! Tak gra Tawerna Obłuże

Tawerna Obłuże na dobre rozpoczęła pogoń za FC Nankatsu. W dwa dni zainkasowała sześć punktów! W III Lidze bardzo dobrze jesienią radzi sobie Rebels AiC i tym razem też udało się tej ekipie zdobyć trzy oczka kosztem Awarii. W I Lidze natomiast 5 bramek Tomasza Kapelucha zapewniło zwycięstwo Bad Boys nad ZIP Gdynia.

• Trudna sytuacja kadrowa u nas w związku z tym przełożonym meczem z ZIP, ale będziemy walczyć. Najważniejsze, że będzie bramkarz – tak jeszcze w piątek rano mówił Norbert Mikołajka z Bad Boys. Jak się okazało wieczorem nie zawiódł super strzelec Bad Boys Tomasz Kapeluch, który aż pięć razy pokonał golkipera rywali!
  • Tawerna Obłuże prowadziła już 3:0 z Wczorajszymi, ale Ci jeszcze na początku drugiej połowy mięli nadzieję na choćby punkt. Dwie zdobyte bramki tylko jednak podrażniły ekipę z Obłuża i skończyło się 5:2 dla aktualnego wicelidera II Ligi
  • 0:0 taki wynik mięliśmy do przerwy w meczu Rebels AiC z Awarią. Dla tej drugiej drużyny to już nie pierwsza taka sytuacja w tym sezonie. Po zmianie stron skuteczniejsza była ekipa Rebels AiC, mimo, iż to Awaria objęła prowadzenie. Ostatecznie 3:1 wygrali Rebelsi i zajmują aktualnie miejsce dające im prawo gry w pierwszej szóstce