Menu Zamknij

Ejsmond ogrywa Nankatsu w ,,5”! Latarnik lepszy od SKM-ki

Mimo że Ejsmond w tym sezonie to fuzja aż dwóch ekip, dziś nie udało im się nawet zebrać pełnej ,,6” do gry! Pomimo to, chłopaki pokazali niezwykły charakter, wygrywając z Nankatsu, co nie jest prostą sztuką, nawet z byłym reprezentantem Polski w składzie.

W hitowym starciu pomiędzy 2 a 3 drużyną I ligi, górą Latarnik! Choczewo w pewnym momencie prowadziło już 6:1, lecz do wyniku 6:5 zdołała doprowadzić SKM-ka. Czasu jednak nie starczyło i to ich dzisiejszy rywali rozsiada się na fotelu wicelidera zaplecza Ekstraklasy.

Po wygraniu w zeszłym sezonie II ligi, JNT już 4 mecz z rzędu nie może cieszyć się z 3 punktów. Tym razem ich pogromcami okazała się ekipa Bad Boys, dla której była to pierwsza wygrana w obecnych

Co to smak zwycięstwa, zapomniała również Przychodnia Morska, która jeszcze jako Stumet, miała 

Jak burza idą Gunners Gdynia. Trzeci mecz, trzecia wygrana i aż 32 strzelone gole, co daje średnią ponad 10 bramek na mecz!

Do remisu natomiast doszło w pojedynku Bastionu i Colorado Pub. Ci drudzy od początku sezonu chwalić się mogli świetną defensywą. W końcówce spotkania zaczęła ona jednak szwankować, co skrzętnie wykorzystali żółto-czarni, którzy odwracając losy spotkania, zdołali doprowadzić do remisu.

Powiązane Wpisy

NL6

FREE
VIEW