Menu Zamknij

Enerpol wygrywa mecz na szczycie Ekstraklasy! Bracia na drodze do I Ligi!

Mecz lidera Ekstraklasy z obrońcą tytułu to było najważniejsze wydarzenie wtorkowych meczów NL6. Wygrał Enerpol, bo był w tym meczu zespołem lepszym, ale Classic pokazał, że jeszcze nie czas spisywać ekipy Jarka Gołdyna na straty. W I Lidze Bracia pokazują, że chyba powoli czas opuszczać II Ligę i szykować się do gry na zapleczu Ekstraklasy. 

  • Enerpol ma w zespole więcej indywidualności i to zdecydowało, że zgarnął we wtorek komplet puntów – komentowali liczni na meczu obserwatorzy hitowego starcia w Ekstraklasie. 
    Dzięki tej wygranej Enerpol Gdynia jest na bardzo dobrej drodze do tego, aby z pierwszego miejsca awansować do grupy mistrzowskiej. To zwycięstwo umacnia także przekonanie, że ekipa Krzysztofa Duliasza i Jerzego Kani jest główny faworytem do wygrania ligi NL6 w sezonie wiosennym.

W innym meczu Ekstraklasy Rol Ryż sprostał roli faworyta i dzięki bardzo dobrej dyspozycji Tomasza Stępnia  i Łukasza Króla pokonał groźny w tym sezonie KP Grabówek. 

W II Lidze na dobrej drodze, aby wrócić do I Ligi są BRACIA. Długo wprawdzie czekali, aby zdobyć gola na 2:1 w meczu z Bękartami, ale gdy to już zrobili to worek z golami się rozwiązał, a ostatecznie mecz zakończył się wygraną Braci 6:1. 
Komplet punktów także dla Invest Klimy, która spisuje się bardzo dobrze i trzeba ją już powoli liczyć do grona zespołów zainteresowanych walką o I Ligę. 

Bardzo dobry mecz obserwowaliśmy w III Lidze. Colorado PUB prowadziło już 3:1 z Dellnerem, ale przeciwnik zagrał bardzo dobrze w drugiej połowie i mecz ostatecznie zakończył się remisem 5:5. 

  • Po kliknięciu w poszczególne spotkanie obszerna relacja. 

Powiązane Wpisy

NL6

FREE
VIEW