AREX — PROMOTION 360

27/11/2019 20:00 II Liga grupa spadkowa JESIEŃ 2019 2/gr.Sp 50'

AREX17Zwy
PROMOTION 36003Por

PROMOTION z nożem na gardle, musiało wygrać to spotkanie, by ich sytuacje, z bardzo złej, nie zamieniła się w beznadziejną. W pierwszej połowie, było to u nich widać przede wszystkim w obronie, bowiem zagrali oni na prawdę solidnie, nie odpuszczając żadnych piłek, przez co stracili oni jedynie jednego gola. Co jednak z tego, skoro ,,przód” nie dał ani jednego trafienia i na przerwę skromnie – bo przy wyniku 1:0 – zwycięsko schodził Arex. Po zmianie stron, zespoły nam się rozstrzelały i zamiast tak jak w pierwszej połowie zobaczyć 1 gola, obejrzeliśmy ich aż 10! Nie znaczy to jednak, że obie ekipy szły bramka za bramkę. To Arex po prostu odjechał rywalom, którzy choć ,,nauczyli” się odgryzać, to ostatecznie przegrali 3 bramkami, co jeszcze bardziej utrudniło im utrzymanie.