AREX — ZIP Skład

04/06/2019 20:00 II LIGA Wiosna 2019 13 50'

AREX23Por
ZIP Skład311Zwy

Skrajnie różniące się od siebie połówki, przez które emocje były jedynie do przerwy. Jeszcze w pierwszej połowie, prowadzenie objął Arex, lecz ZIP rozkręcał się z minuty na minutę, aż w końcu wyszedł na prowadzenie. Bordowi zdołali wyjść jeszcze na 2:2, ale były to dobre złego początki. Gdy wydawało się że na odpoczynek drużyny zejdą przy remisie, gola do szatni strzelił ZIP. Po zmianie stron, ewidentnie słabnąć zaczęła drużyna Arexu, która nie posiadała w tym spotkaniu żadnych zmian. Wykorzystał to ZIP, który urządził sobie mały trening strzelecki. Wiele ich akcji wyglądało tak, że atakowali większą ilością zawodników, niż Arex miał ich w defensywie. Dzięki temu skończyło się to dla nich aż 11 bramkami strzelonymi, które zaowocowały 3 punktami, które mogą pozwolić na wyprzedzenie Braci, jeszcze przed zakończeniem rundy zasadniczej.