27/11/2019 21:30 II LIGA grupa mistrzowska JESIEŃ 2019 2/gr.M 50'

KlubPierwsza połowaWynikWynik
Bękarty24Por
Wczorajsi35Zwy

Podsumowanie

Bękarci chcieli się zrewanżować Wczorajszym, po porażce w 1. kolejce spotkania. Po 10 minutach gry, plan ten okazał się zdawać egzamin. Biało-bordowi po bardzo dobrej grze, prowadzili bowiem 2:0. Po tym jednak, zaczął się festiwal błędów, którzy Wczorajsi wykorzystali jak tylko mogli. Odrobili oni straty, a dodatkowe chwilę przed zakończeniem pierwszych 25 minut strzelili gola na 3:2, który dał im większy komfort na drugą połowę. W niej, na samym początku udało się wyrównać Bękartom. Kolejne 2 trafienia w meczu, należały jednak do Wczorajszych, którzy wyszli na 2-bramkowe prowadzenie. Drużyna Macieja Nowaka próbowała jeszcze odrobić straty, lecz udało się to tylko po części, strzelając bramkę kontaktową. Między słupkami – jak zawsze – bardzo solidnie spisywał się Karol Hejman, który przynajmniej raz popisał się świetną interwencją, odbijając piłkę z samej linii bramkowej! Wczorajsi już przed tym meczem mieli punkty przewagi na rywalem, więc dołożone dziś 3 punkty, dają im prawo mówić, że awans do I ligi jest już praktycznie na wyciągnięcie ręki.