Classic Gdynia — Śledzie

25/09/2019 20:30 EKSTRAKLASA JESIEŃ 2019 5 50'

Classic Gdynia34Zwy
Śledzie13Por

Śledzie w dalszym ciągu bez zwycięstwa i znów zdobycia choćby punkty były bliskie. To jedna Classic zainkasował trzy oczka.

Przez ponad 15 minut utrzymywał się bezbramkowy remis. Obie ekipy stwarzały sobie sytuacje podbramkowe, ale piłka do siatki wpaść nie chciała. Pierwszy strzelecką niemoc przełamał Classic. Jak już strzelanie się rozpoczęło to na dobre i to właśnie ekipa Jarka Gołdyna schodziła na przerwę prowadząc 3:1. Dodatkowo czerwoną kartką jeszcze przed przerwą ukarany został Filip Tomaszewski i Śledzie musiały pięć minut grać w osłabieniu.

Po zmianie stron Classic dołożył czwartą bramkę. Na osiem minut przed końcem meczu Michał Kajak zdobył gola pozwalającego mieć jeszcze nadzieję chociażby na remis. Śledzie ruszyły do ataku i zdobyły gola kontaktowego.

Na więcej już ich nie było jednak stać i Classic schodził z boiska zwycięski.