Colorado PUB — Alexander

18/03/2019 20:00 II LIGA gr.B Wiosna 2019 3 50'

Wczorajsi916Zwy
Alexander24Por

Colorado Pub nie zwalnia tempa. Kolejny mecz, w którym aplikują rywalom dwucyfrową liczbę bramek pokazuje, że jest to jeden z faworytów do awansu do II Ligi.
Tym razem o nowej sile III ligi przekonali się zawodnicy doświadczonej ekipy Aleksandra, którzy już w pierwszej połowie zostali znokautowani niczym w bokserskim ringu. 9:2 do przerwy nie wystarczyło zawodnikom Colorado Pub, którzy zadawali kolejne bolesne ciosy swojemu rywalowi.
Najwiecej z nich zaliczył Tomasz Czaplicki, bo aż 8 razy trafił do celu.
Jak dało się słyszeć z ławki rezerwowych Alexandra:
– Jest to jedna z lepszych ekip jaką do tej pory widzieliśmy na boiskach Checzy ,a gramy tu już sporo czasu” .
Jak widać nawet przeciwnicy potrafią docenić klasę przeciwnika, który już można to śmiało powiedzieć będzie walczył o bezpośredni awans i mistrzostwo III ligi.