26/03/2019 21:30 EKSTRAKLASA Wiosna 2019 4 50'

KlubPierwsza połowaWynikWynik
Chylonia DT City37Zwy
KM PSP Gdynia26Por

Podsumowanie

Beniaminek Ekstraklasy pokazał we wcześniejszych meczach, że może sporo namieszać w tej klasie rozgrywkowej. We wtorek o sile ‘strażaków’ miała przekonać się ekipa DT Chylonia.
Od pierwszego gwizdka nieustępliwa walka z obu stron, która czasami wychodziła poza granice fair play. Do przerwy minimalna przewaga DT,  które jednak musiało bardzo uważać, bo rywal deptał im po piętach. Wynik 3:2 odzwierciedlał przebieg spotkania.
Po zmianie stron akcja za akcje, gol za gol! W końcówce kilka stałych fragmentów, które w ostatnich minutach meczu przyniosły sporo emocji. Najpierw strażacy po rzucie wolnym doprowadzili do remisu! Pózniej DT Chylonia również po rzucie wolnym przy odrobinie szczęścia wyrwali zwycięstwo. Jeden z zawodników KM PSP niefortunnie odbił piłkę czym zmylił swojego bramkarza.  To były ostatnie sekundy meczu!