Emeryci — Przychodnia Morska

09/12/2019 20:30 III Liga gr. mistrzowska JESIEŃ 2019 5/gr.A 50'

Emeryci15Zwy
BCT44Por

Typowy mecz o pietruszkę. Przychodnia pewna już była przed tym spotkaniem trzeciego miejsca w lidze, a Emeryci tego, że uplasowali się tuż za nimi. Może właśnie dlatego, Emeryci wyglądali jakby im nie zależało. Przychodnia rozpędzała się z minuty na minutę, a pierwsze rolę znowu grał duet Jaworowski-Lewandowski, który dał tej drużynie spokojne prowadzenie 4:1. Po zmianie stron, drużyny prawdopodobnie zamieniły się koszulkami. Tym razem rozluźnienie dopadło Przychodnię, która już do końca meczu nie trafiła do siatki rywala! Emeryci natomiast zaczęli odrabiać straty w zatrważającym tempie. Ostatecznie odrobili je z nawiązką, wygrywając 5:4! Dodatkowo koronę króla strzelców zapewnił sobie Marek Liszewski, który sezon kończy z okrągłą liczbą 60 trafień!