FC Nankatsu — Sporting

04/03/2019 21:30 I LIGA Wiosna 2019 1 50'

FC Nankatsu13Por
Sporting24Zwy

Sporting Orłowo i FC Nankatsu to ekipy, które sporo dni spędziły na boiskach treningowych przygotowując się do sezonu Wiosna 2019. Dlatego też emocji nie brakowało od początku starcia tych pierwszoligowych ekip. Emocji nie brakowało także na ławkach rezerwowych, gdzie zawodnicy wzajemnie się mobilizowali do jeszcze lepszej gry. Do przerwy Sporting prowadził 2:1.
Po zmianie stron przez kilkanaście minut taki wynik się utrzymywał, ale szybka akcja Nankatsu dała wyrównanie. Po chwili bliźniacza akcja Orłowa i szybkie 3:2.
Siedem minut przed końcem Radosław Grzela pięknym strzałem z woleja podwyższa na 4:2 . 4 minuty przed końcowym gwizdkiem sędziego Patryk Piernicki dał nadzieję … rywalom na remis, bo pokonał własnego bramkarza, ale ataki całym nie mal zespołem ekipy FC Nankatsu nie zostały uwieńczone bramką.
– Bardzo dobry mecz na początek sezonu – komentowali kibice!