Invest Klima — PROMOTION 360

07/03/2019 20:00 II LIGA Wiosna 2019 1 50'

Invest Klima36Zwy
PROMOTION 36023Por

Zdecydowany mecz walki , a zawodnicy często zapominali, że przyszli kopać w piłkę, a nie rywala po nogach. Na szczęście w pewnym momencie stwierdzili, że czas rozpocząć granie i emocji w związku z tym nie zabrakło.
Do przerwy wynik 3:2 prowadziła ekipa Invest Klimy, choć trudno było wskazać jednoznacznie jak sytuacja rozwinie się po zmianie stron! Dopiero drugie 25 minut to już  lepsza skuteczność beniaminka II Ligi. Mimo gry w przewadze w ostatnich minutach nie udało się ekipie PROMOTION 360 doprowadzić choćby do remisu.

Młodsi zawodnicy Invest Klimy za wszelka cenę chcieli już w pierwszym meczu sięgnąć po 3 punkty, co ostatecznie im się udało, ale okupili to także  czerwoną kartką.  Pod koniec meczu po dwóch żółtych kartkach Paweł Łączny musiał opuścić boisko.
Przypominamy, że w tym sezonie tak jak w latach poprzednich cztery żółte kartki to pauza w kolejnym meczu ligowym.