18/04/2019 19:30 II LIGA gr.B Wiosna 2019 7 50'

KlubPierwsza połowaWynikWynik
Iskra Gdynia35R
Bastion Gdynia25R

Podsumowanie

Bardzo zacięte i emocjonujące spotkanie! Walka od pierwszej do ostatniej minuty tak pochłonęła oba zespoły, że kibice podchodząc do ławek i pytając o wynik otrzymywali często mylne informacje! Było to jednak bardzo możliwe, bo wynik cały czas oscylował w granicach remisu.

Licznie zgromadzona publiczność, wśród której nie brakowało młodych zawodników Iskry dopingujących swoich starszych kolegów nie mogła też narzekać na poziom meczu. Do przerwy Iskra prowadził 3:2 i Jarosław Bebko i Jarek Marek mogli być zadowoleni z przebiegu sytuacji.

Bastion nie zamierzał odpuszczać. Mając szeroką ławkę rezerwowych w tym dwóch bramkarzy walczył zacięcie. Jak można było się spodziewać taki mecz musiał zakończyć się remisem. 5:5 to sprawiedliwy rezultat, który w pełni odzwierciedla przebieg czwartkowego spotkania.