Jastrzębie Gdynia — Wilki Morskie

04/06/2019 18:30 II LIGA gr.B Wiosna 2019 13 50'

Jastrzębie Gdynia46Zwy
Wilki Morskie14Por

Najlepszy mecz Jastrzębi w tym sezonie! Już pierwsza połowa wskazywała na ,,czarne koszule”, które swoją drogą bardzo szybko otworzyły wynik spotkania. Później było jeszcze lepiej, gdy ich napastnicy jeszcze 3-krotnie pokonywali bramkarza rywali. Ci potrafili odpowiedzieć zaledwie 1 trafieniem, przegrywając do przerwy 1:4. W drugiej połowie, w Wilki wstąpiły jednak jakby nowe siły. Stawiając mur przed swoim bramkarzem, konsekwentnie odrabiali straty z pierwszych 25 minut, doprowadzając do wyrównania! Presja związana z odwróceniem losów meczy ewidentnie im jednak nie pomogła. Jastrzębie wyprowadzając 2 szybkie ciosy wyszli na 2 bramkowe prowadzenie, którego tym razem nie dali sobie już sobie wyrwać aż do końca.