02/12/2019 20:30 I LIGA grupa mistrzowska JESIEŃ 2019 5/gr/M 50'

Joga Bonito17Zwy
Bad Boys13Por

JOGA BONITO wraca do EKSTRAKLASY!

Brawa dla zespołu, który odbudował swoją pozycję w I lidze i wraca tam gdzie jego miejsce, a więc do rywalizacji z najlepszymi drużynami NL6. Joga w decydującym i bezpośrednim spotkaniu pokonała Bad Boys, choć jak przyznawali sami zawodnicy Jogi po meczu wcale to nie było łatwe spotkanie mimo zwycięstwa 7:3.

Bad Boys zagrali bardzo dobrze, szczególnie do przerwy i na początku drugiej połowy meczu. Zaraz po zmianie stron wyszli na prowadzenie za sprawą gola Marcina Talaśki. Joga jednak szybko się pozbierała i po rzucie rożnym wyrównała. Bad Boys znów jednak odpowiedzieli golem i było 3:2.

Od tego momentu to jednak już tylko Joga strzelała bramki ostatecznie zwyciężając 7:3 i pieczętując awans! Bad Boys czeka gra w barażu z przedstawicielem Ekstraklasy.