Joga Bonito — Ejsmond Club

12/04/2019 20:30 I LIGA Wiosna 2019 6 50'

Joga Bonito45Por
Ejsmond Club310Zwy

Mimo, że był to mecz przyjaźni to przez 50 minut drużyny walczyły ze sobą jak najwięksi wrogowie.
Najpierw groźne ataki wyprowadzał Ejsmond, co pozwoliło wyjść im na prowadzenie. Joga jeszcze przed przerwą zdołała odwrócić losy spotkania schodząc na przerwe przy wyniku 4:3.

Po zmianie stron nadal obserwowaliśmy sporo walki. Patrząc na liczbę przewinień w tym meczu nie było żadnej taryfy ulgowej, ale jak się później okazało skuteczność w zdobywaniu bramek była już tylko po jednej ze stron.

Ejsmond pakując kolejne bramki tylko potwierdził chęć gry w Ekstraklasie, a egzamin żółto-niebiescy zdali na piątkę, ponieważ ich przeciwnikiem był zespół grający przez wiele sezonów w najwyższej klasie rozgrywkowej.