Joga Bonito — FC Nankatsu

15/04/2019 19:30 I LIGA Wiosna 2019 7 50'

Joga Bonito412Zwy
FC Nankatsu34Por

Przed meczem chyba nikt z zawodników Jogi Bonito nie myślał za bardzo o wygranej, a na pewno nie o wygranej z taką przewagą bramkową. Patrząc na to, że do meczu przystępowali w mocno okrojonym składzie wydawało się, że o komplet punktów będzie bardzo ciężko.
Początek spotkania nie układał się po myśli zawodników Jogi. Dość szybko stracili bramki i przegrywali  1:3. Wydawać się mogło, że Fc Nankatsu kontroluje to spotkanie wykorzystując szerszą kadrę od przeciwnika.
Jak się okazało na sześć minut przed końcem pierwszej połowy Joga odwróciła losy spotkania i na przerwę schodziła zwycięsko. Po zmianie stron jakby niesiona odrobieniem strat Joga aplikował rywalom kolejne bramki, które strzelał nawet sam bramkarz. Ostatecznie i dosyć nieoczekiwanie Joga wygrywa to spotkanie aż 12:4.