JR Pogórze — KM PSP Gdynia

04/09/2019 19:30 EKSTRAKLASA JESIEŃ 2019 2 50'

JR Pogórze24Por
KM PSP Gdynia36Zwy

Chyba najlepsze spotkanie 2 kolejki Ekstraklasy NL6. Widać, że Pan Janusz Rodziewicz mocno zmotywował swoich zawodników, skompletował ciekawy skład, który jest mieszanką doświadczenia i rutyny, mając nadzieję na dobry wynik w sezonie Jesień 2019. Pierwsze spotkanie pokazało, że JR wcale nie musi okupować dolnych rejonów tabeli i obserwując mecz z KM PSP też takie wrażenie odnieśliśmy. Nawet mimo porażki.

Tak właśnie, bo mimo dobrego meczu w wykonaniu JR Pogórze, to zespół “Strażaków” zagrał jeszcze lepiej! Bardzo mocno w defensywie, twardo, a w ofensywie z polotem. Szczególnie w szybkim ataku zawodnicy KM PSP byli bardzo groźni.

Do przerwy prowadzili 3:2, ale trzeba też oddać należy szacunek Bartkowi Paczkowskiemu. Bramkarz JR kilka razy świetnie interweniował i gdyby nie on, to wynik mógłby rozstrzygnąć się szybciej. Przed zmianą stron JR miał jeszcze kilka okazji do doprowadzenia do wyrównani, ale strzały z dystansu Patryka Wychnowskiego zawodnicy KM PSP skutecznie blokowali.

Spotkanie rozstrzygnęło się po zmianie stron. Obie ekipy dokładnie podwoiły swój dorobek z pierwszej połowy, co musiało oznaczać zwycięstwo “Strażaków”. Dzięki temu mają na swoim koncie komplet punktów po dwóch kolejkach!