Menu Zamknij

JR Pogórze — Salos Rumia

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka Pełny czas bez dogrywki
EKSTRAKLASA JESIEŃ 2019 3 50'

Wyniki

klubPierwsza połowaWynikWynik
JR Pogórze26Zwy
Salos Rumia34Por

Podsumowanie

Dla Salosu było to ważne spotkanie. W dwóch poprzednich meczach młodzi zawodnicy prezentowali się nieźle, ale czegoś brakowało do odniesienia zwycięstwa. Prowadzili z KM PSP w pierwszej kolejce, ale zawalili drugą część meczu. Z Ejsmondem spory wpływ na wynik miała czerona kartka. Teraz miało być inaczej i do przerwy w ekipie Salosu była spora nadzieja na pierwszy komplet punktów.

Oskar Bohm i Marcel Brodnicki brylowali w przedniej formacji psując sporo krwi ekipie Pana Janusza. Okazało się jednak, że znów czegoś ekipie z Rumi zabrakło. Po zmanie stron ich największym rywalem był Bartek Paczkowski. Golkiper JR bronił bardzo pewnie, a co więcej “utrzymywał wynik” w kluczowym momencie, gdy JR Pogórze wyszedł na prowadzenie.

Tak się bowiem stało w drugich 25 minutach. Nieskuteczność Salosu otworzyła szansę przed JR i zespół z Pogórza skwapliwie z niej skorzystał. Dobrze prezentowali się młodzi zawodnicy Pana Janusza Rodziewicza. Mateusz Tararuj czy Rafał Jahn chyba powoli dorastają, aby u boku Łukasza Knicha czy Krzysztofa Kijanki stanowić o sile JR. 

Końcówka meczu to kilka okazji dla Salosu, aby odrobić straty, ale ostatecznie żółto-czarni (choć ostatnio grający na pomarańczowo-czarno) inkasują drugi w tym sezonie komplet punktów.

NL6

FREE
VIEW