KP Grabówek — Joga Bonito

15/10/2019 20:30 I LIGA JESIEŃ 2019 8 50'

KP Grabówek34R
Joga Bonito04R

Jak z wyniku 0:4 wyjść na 4:4 po drodze nie strzelając jeszcze rzutu karnego – pokazuje i objaśnia Joga Bonito. Jak wypuścić pewne wydawałoby się zwycięstwo z rąk – pokazuje i objaśnia KP Grabówek.

Pierwsza połowa pod względem skuteczności była zdecydowanie lepsza dla KP Grabówka. Trzy gole, z czego dwa zdobyte w odstępie minuty dawały podstawy do tego, aby być pewnym zainkasowania trzech punktów. Dodatkowo jeśli rywal nie strzela rzutu karnego w ostatniej akcji pierwszej połowy to możesz powoli dopisywać sobie trzy oczka. Piłka nożna jest jednak na tyle piękną grą, że spodziewać się można wszystkiego. Tak było i tym razem.

Zaraz po zmianie stron Krzysztof Klukowski dołożył czwartego gola  i wydawało się, że jest po meczu. Rozpędzony Grabówek został jednak mocno zastopowany. Joga grała dobrze, ale brakowało jej szczęść. To przyszło w drugiej połowie. Akcje rozgrywane z pomocą Patryka Kamoli wyglądały co raz lepiej i szybko z wyniku 4:0 zrobiło się 4:4.

W końcówce obie ekipy miały szansę mecz przechwycić na swoją korzyść, ale ostatecznie jak to zazwyczaj bywa gdy się bardzo chce  to pada wynik remisowy.

Taki wynik daje już na pewno 1 miejsce przed podziałem na ligi ekipie My Na Sianie.