Menu Zamknij

KP Grabówek — Kamix Bracia

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka Pełny czas bez dogrywki
I LIGA JESIEŃ 2019 7 50'

Wyniki

klubPierwsza połowaWynikWynik
KP Grabówek01Por
Kamix Bracia14Zwy

Podsumowanie

Świetne spotkanie w wykonaniu KAMIX Braci i generalnie spora niespodzianka jeśli chodzi o wynik. Większość obserwatorów NL6 stawiała bardziej na zwycięstwo Grabówka, a po 50 minutach okazało się, że ta ekipa zanotowała właśnie pierwszą porażkę po spadku z Ekstraklasy.

Bracia byli we wtorkowy wieczór lepszym zespołem. Zdominowali przeciwnika pod względem fizycznym , zostawili na boisku mnóstwo zdrowia. Nie było dla nich straconych piłek, a do tego świetnie prezentowali się w obronie.

Pierwsza połowa była wyrównana, ale o jedno trafienie lepsi okazali się Bracia. Dodatkowo raz po strzale piłka uderzyła w poprzeczkę, a dwukrotnie w bramce świetnie spisał się Robert Braszka. Grabówek też miał swoje okazje, ale za każdym razem czegoś brakowało.

Jeszcze gorzej sytuacja Grabówka zaczęła wyglądać po zmianie stron. Szybko stracona bramka na 0:2 spowodowała, że trzeba było już odważniej ruszyć do przodu. Przez chwilę zapaliło się światełko w tunelu. Krzysztof Klukowski zdobył bramkę po rzucie rożnym. Radość i nadziej na choćby punkt trwały tylko chwilę.
Błąd w kryciu i gol po rzucie wolnym na 1:3 robił spadkowicza. Bracia kontrolowali już sytuację i “zamknęli” mecz golem po rzucie z autu na 4:1.

NL6

FREE
VIEW