02/12/2019 19:30 I LIGA grupa mistrzowska JESIEŃ 2019 5/gr.M 50'

KP Grabówek02Por
Sporting28Zwy

Podsumowanie

Sporting Orłowo w EKSTRAKLASIE !

Taki właśnie cel zakładał sobie ten zespół przed startem nowego sezonu i cel ten został zrealizowany! Wprawdzie w ostatniej dopiero kolejce, ale za to z przytupem i bardzo pewnie.

Zwycięzca meczu Sporting – KP Grabówek gwarantował sobie bezpośredni awans do Ekstraklasy. Przegrany zostawał z niczym. Przez ponad 10 minut obie ekipy badały wzajemnie swoje możliwości, aż w końcu ekipa z Orłowa znalazła sposób na pokonanie Roberta Braszka, a uczyniła to po rzucie rożnym. Jeszcze przed przerwą Sporting podwyższył na 2:0.

Grabówek bardzo dobrze rozpoczął drugą połowę meczu. Gol na 1:2 wlał nadzieję w serca kibiców z Grabówka. Jednak Sporting przetrzymał ataki rywali i w dwie minuty praktycznie załatwił sprawę. Dwa gole, wynik 4:1 praktycznie przesądził losy awansu. Grający już na luzie Sporting przeprowadzał kolejne szybkie akcje ostatecznie zwyciężając 6:2.

Liczymy, że Sporting zmobilizowany i dobrze zorganizowany będzie wartością dodaną w Ekstraklasie!