KP Grabówek — ZIP Skład

03/09/2019 20:30 I LIGA JESIEŃ 2019 2 50'

KP Grabówek58Zwy
ZIP Skład04Por

KP Grabówek drugi mecz po spadku do I Ligi zaczyna od mocnego uderzenia. Zespołowa akcja całego zespołu zakończona golem Ireneusza Hinza zapowiadały, że rywal będzie miał ogromne problemy z wywalczeniem choćby punktu.

Jeszcze w pierwszej połowie KP Grabówek dokładał kolejne gole kończąc pierwsze 25 minut z prowadzeniem 5:0.

Po zmianie stron chyba nie co za bardzo rozluźniona drużyna Krzysztofa Klukowskiego dał rozpędzić się przeciwnikowi, który w końcu też zaczął trafiać do bramki strzeżonej przez Roberta Braszkę. Dwa razy golkipera Grabówka pokonał Łukasz Lewandowski, raz Przemysław Bukowski i Daniel Piesik już już tak okazałego zwycięstwa Grabówka nie mięliśmy.

Bo KP Grabówek ten mecz i tak wygrał, ale już w zdecydowanie mniejszych rozmiarach. Zwyciężył jednak zasłużenie pokazując, że będzie zaliczał się do faworytów w walce o Ekstraklasę.