MDKD TEAM — Bracia

16/05/2019 19:00 II LIGA Wiosna 2019 10 50'

MDKD TEAM13Zwy
Kamix Bracia01Por

Niezwykle zażarta pierwsza połowa, w której padło tylko jedno trafienie. Już na samym początku spotkania, młoda drużyna MDKD wyszła na prowadzenie, co utrzymała do przerwy. W pierwszych minutach po wznowieniu gry, do głodu znowu doszły młodziki Bałtyku. Prowadzenie 2:0 w tak wyrównanym pojedynku, wydawało się bardzo solidną zaliczką. Gol Braci na 2:1 sprawił jednak, że znowu zrobiło nam się ciekawie. Wtedy więcej niż gry, zrobiło nam się walki między zawodnikami. W wyniku tego, zobaczyliśmy aż 5 żółtych kartek i 1 czerwoną! MDKD nie dało się mimo wszystko rozproszyć i po kolejnych atakach znowu wyszło na 2-bramkowe prowadzenie. Utrzymało je już do końca, co oznacza, że nadrabiając mecze zaległe, MDKD śmiało może włączyć się do walki o awans do wyższej ligi!