MDKD TEAM — PROMOTION 360

17/06/2019 20:00 II LIGA grupa mistrzowska Wiosna 2019 2 50'

MDKD TEAM36Por
PROMOTION 36037Zwy

MDKD dzieliły 3 mecze, od przejścia sezonu bez chociażby jednej porażki. O ten rekord miałoby być o tyle łatwiej, że awans do I ligi mieli już zapewniony i mogli grać teraz bez dodatkowego obciążenia psychicznego. PROMOTION jednak wyszło na to spotkanie wyjątkowo zmotywowane i nie dało sobie narzucić stylu gry rywala. Do przerwy mieliśmy 3:3, choć ten wynik bardziej premiował młodych adeptów Bałtyku, bowiem nie raz już w tym sezonie przegrywali oni do przerwy, by po niej wygrywać kilkoma bramkami. PROMOTION jednak walczyło niezwykle zażarcie, nie dając się zdystansować rywalom. Prowadzenie w meczu zmieniało się kilkukrotnie, przez moment wyglądając jak mecz bokserski bez gard. Ostatni cios, zadała ostatecznie drużyna Arka Urbanika, która jako pierwsza pokonała tym samym MDKD, zabierając im możliwość sezonu bez przegranej!