My Na Sianie — ZIP Skład

04/10/2019 19:00 I LIGA JESIEŃ 2019 4 50'

My Na Sianie35Zwy
ZIP Skład23Por

Pierwsze dwie minuty lepsze w wykonaniu ZIPu, niestety niewykorzystane sytuacje szybko się zemściły i to „sianowcy”zdobyli bramkę jako pierwsi. Po 15 minutach mieliśmy juz 3:0 i wydawać się mogło, że mecz jest pod kontrolą Macieja Ziarkowsiego i jego kolegów.

Przed końcem pierwszej części zrobiło się ciekawie, kiedy zawodnicy ZIP doskoczyli do rywali dzięki czemu na przerwę schodzili tylko ze stratą jednej bramki przy wyniku 3:2.

Po zmianie stron ZIP wyrównał wynik spotkania co zapowiadało ciekawą końcówkę. Sianowcy za wszelką cenę chcieli przechylić szale zwycięstwa na swoją stronę, a bardzo w tym pomógł błąd bramkarza przeciwników, który źle obliczył lot piłki i wpuścił bramkę niemal z drugiego końca boiska. Wtedy podłamani Zipowcy szybko dostali kolejna bramkę i MNS wygrali to spotkanie 5:3.