Obłuże — Gunners Gdynia

05/06/2019 20:00 II LIGA gr.B Wiosna 2019 13 50'

Tawerna Obłuże13Por
Gunners Gdynia34Zwy

Starcie lidera z 3 drużyną III ligi. Po 10 minutach meczu, mieliśmy 3:0 dla Gunnersów i wydawać się mogło, że mecz skończy się szybciej niż zaczął. Gdyński Kanonierzy jednak, podobnie jak w meczu z Colorado Pub wyszli bez żadnej zmieni i stare demony z tego spotkania wróciły. Tym jednak razem, przeciwnicy straty zaczęli odrabiać jeszcze przed przerwą, strzelając na 1:3 tuż przed końcem 1 połowy. Chwile po zmianie połówek, mieliśmy już tylko 2:3! Kilka minut później czarno-niebiescy zadali kolejny cios, który tym razem dał im remis w spotkaniu! Przez następne kilkanaście minut bramki nie padały i wydawało się że Złoci pierwszy raz w tym sezonie stracą punkty. Nic z tych rzeczy! Na 2 minuty przed końcem Gunnersi strzelili na 4:3 i mimo jeszcze dwóch dogodnych okazji rywali, dowieźli wygraną do końca i są coraz bliżej przejścia całego sezonu, inkasując w nim komplet zwycięstw.