Obłuże — Wilki Morskie

27/03/2019 20:00 II LIGA gr.B Wiosna 2019 4 50'

Tawerna Obłuże16R
Wilki Morskie66R

W tym sezonie Wilki Morskie nie zaznały jeszcze smaku zwycięstwa co tym bardziej motywowało ich do przełamania złej passy. Początek meczu zdecydowanie udany, a plan taktyczny którego się trzymali wypalił w stu procentach przez co szybko i nieoczekiwanie wyszli na wysokie prowadzenie!
Obłuże jakby lekko zaskoczone i zagubione na boisku, co skończyło się do przerwy wysokim prowadzeniem 6:1 dla Wilków!
To co mogłoby się wydawać  niemal pewną drogą do  zwycięstwa na boiskach NL6 wcale takie pewne nie jest. W drugiej części Wilki Morskie nie zdołały nawet raz umieścić piłki w bramce. Za to Obłuże jakby rozwścieczone po nieudolnych pierwszych 25 minutach ruszyło do odrabiania strat.
Jedna bramka po drugiej zbliżali się do rywala, aż w końcu doprowadzili do remisu. Kto wie, czy gdyby sędzia doliczył więcej minut nie odwróciliby losów spotkania, a tak skończyło się podziałem punktów.