PKP Intercity — Studio Prime JBG

29/11/2019 21:00 III Liga gr.B JESIEŃ 2019 2/gr.B 50'

PKP Intercity S.A.03Por
Studio Prime JBG38Zwy

Trochę chyba niespodziewane nawet dla samym zawodników Studio Prime JBG przyszło im zwycięstwo nad PKP Intercity, ale dzięki temu zrobiło nam się bardzo ciasno jeśli chodzi o tabele gr.B. Ekipa Damiana Pobłockiego już do przerwy prowadziła 3:0.  Na usprawiedliwienie dla zawodników PKP można napisać, że musieli poprosić o opóźnienie meczu o 15 minut ze względu na problemy z dotarciem na obiekt części zawodników.

Po zmianie stron przewaga JBG jeszcze się zwiększyła i nie pomogły nawet tak piękne bramki jak ta Dawida Szołomickiego, który potężnym strzałem pod poprzeczkę pokonał Jakuba Czaję. Swoją droga golkiper JBG zasłuż w tym meczu na duże słowa pochwały. Były akcje, w których golkiper potrafił obronić nawet trzy dobitki !

Natomiast swoje zadanie w ataku wykonał Michał Kościelski. Napastnik precyzyjnie uderzał nawet z połowy boiska zaskakując bramkarza PKP Intercity.