Rebels AiC — Classic II Gdynia

01/10/2019 20:00 II LIGA gr.B JESIEŃ 2019 6 50'

Rebels AiC12Por
Classic II Gdynia15Zwy

Trwa dobra passa drugiego zespołu Classicu. Po remisie z Przychodnią Morską przyszło w końcu pierwsze zwycięstwo na III-ligowych boiskach. Przyszło, choć nie było ono tak łatwe, jak mógłby na to wskazywać wynik.

Przez bowiem większość cześć meczu obie ekipy toczyły wyrównany bój. Przy delikatnie padającym deszczu emocji nie brakowało, także tych negatywnych, dlatego prowadzący to spotkanie Mateusz Zieliński miał sporo pracy. Jeszcze na osiem 10 minut przed zakończeniem spotkania Classic II prowadził tylko jedną bramką. Rebels AiC starali się doprowadzić do wyrównania, ale nadziewali się na groźne akcje przeciwnika. Tak naprawdę to Classic miał więcej okazji, aby dobić rywala.

Mecz ostatecznie na dwie minuty przed końcem golem na 4:2 zamknął ostatecznie Maciej Draber. Było to zwieńczenie jego doskonałego występu. Cztery gole to dorobek tego doświadczonego zawodnika. Rebels jeszcze starali się zmniejszyć rozmiary porażki, ale to Classic II jeszcze raz przeprowadził skuteczną akcję i ostatecznie zwyciężył 5:.