Rukola — Śledzie

23/10/2019 20:00 EKSTRAKLASA JESIEŃ 2019 9 50'

Rukola55Por
Śledzie210Zwy

Rukola nie wyszła praktycznie na drugą połowę spotkania – tak można na gorąco ocenić to co stało się z tym zespołem po zmianie stron. Po 25 minutach Rukola prowadziła bowiem ze Śledziami 5:2 i wydawało się, że mecz mają pod pełną kontrolą.

• Po przerwie to był zupełnie inny zespół. Jakby poczuli się już zbyt pewniekomentował arbiter tego meczu.

Swoje trzy grosze i tego im odbierać nie można dorzucili Śledzie. Zdobyć osiem goli w jednej połowie to spory wyczyn. Pościg za przeciwnikiem rozpoczął się bardzo szybko. Sygnał do ataku dał Michał Kajak, który był największym zagrożeniem dla Rukoli. To on trafił bezpośrednio z rzutu wolnego na 3:5. Chwilę później przeprowadził akcję z boku boiska, która też zakończyła się golem. Na koniec płaskim strzałem z dystansu doprowadził do remisu!

Taki obrót wydarzeń osłabił morale Rukoli, która do końca meczu nie mogła już nawiązać do dobrej pierwszej połowy.

Śledzie wygrywając mają na swoim koncie sześć oczek i walka o utrzymanie robi się co raz bardziej ciekawa!