Salos Rumia — Dziki West

02/10/2019 19:30 EKSTRAKLASA JESIEŃ 2019 6 50'

IXODI Nevada Gdynia35Por
Dziki West28Zwy

Dzikiemu West’owi bez swojego lidera – Daniela Lisowskiego – ewidentnie podupadły morale jeszcze przed spotkaniem. Salos bowiem już po 10 minutach gry, prowadził aż 3:0 z jakby nie było liderem Ekstraklasy! Zryw do odrabiania strat, dał jednak swojej drużynie bramkarz – Oskar Miotk, który trafił na 1:3. ,,Dzicy” złapali kontakt jeszcze przed przerwą. Po zmianie stron, na 2 gole znów odskoczyła drużyna z Rumi. Od tego jednak momentu, Dziki West zaczął grać niemal jak natchniony. Najpierw gol na 3:4, a później… kolejna bramka Miotka, która dała jego drużynie remis! Bramkarz żółto-niebieskich miał później jeszcze szansę na hattricka, ale piłka odbiła się od ziemi i poszybowała tuż nad poprzeczką. Jego koledzy natomiast strzelali już celnie i skutecznie, wyraźnie oddalając się od przeciwników. Końcowy wynik 8:5, pokazał jaką drogę przeszedł w tym meczu zespół, który dzięki tym 3 punktom, wyprzedza na tą chwilę Enerpol, który ma jednak do rozegrania zaległy mecz.