SKM — AREX

10/09/2019 20:00 II LIGA JESIEŃ 2019 2 50'

SKM610Zwy
AREX59Por

Szalony mecz Arexu i SKM-ki! Choć wydawało się, że spadkowicz z I ligi od razu będzie chciał pokazać konkurencji gdzie ich miejsce i szybko wrócić na zaplecze Ekstraklasy, to mecz z Arexem pokazał, że II liga rzeczywiście może być w tym sezonie niesłychanie wyrównana. Wszak to właśnie bordowi prowadzili po kilku minutach gry aż 3 trafieniami. SKM zdołało jednak odrobić straty z nawiązką, prowadząc do przerwy 6:5. I właśnie ten ostatni gol do szatni, okazał się kluczowy dla końcowego wyniku. Do końca bowiem, obie ekipy szły łeb w łeb – kończąc tak jak przed przerwą – różnicą jednego gola. Ostatecznie więc, to Kolejarze zapisują na swoim koncie komplet punkcików, mocno tym samym wchodząc w sezon.