Data Czas Sezon Kolejka Pełny czas bez dogrywki
16/12/2019 20:00 JESIEŃ 2019 Baraż o II LIGĘ 50'

SKM37Zwy
BCT34Por

To była zacięta walka o II ligę, ale tylko do przerwy! W pierwszej połowie, pierwsi na prowadzenie wyszli zawodnicy SKM-ki, lecz ich prowadzenie nie trwało za długo. Obaj bramkarze nie mieli dziś najlepszego dnia, a po ich niefortunnych interwencjach padały bramki. Jednak nie miało to większej straty dla którejś z drużyn, ponieważ po 25 minutach było 3:3. Po zmianie stron, potwierdziło się że łatwiej w barażu gra się drużynom broniącym się przed spadkiem. Kolejarze wykazali się spokojem i wyrachowaniem, które pozwoliło im wyjść na 3-bramkowe prowadzenie. Na kilka minut przed końcem Przychodnia zrobiła ostatni zryw, strzelając na 4:6. Nie minęła jednak minuta, a SKM znowu miało przewagę 3 goli, którą dowieźli już do końca, utrzymując się ostatecznie w II lidze!