SKM — Sporting

10/05/2019 20:30 I LIGA Wiosna 2019 9 50'

SKM13Por
Sporting716Zwy

Czy ktoś przed meczem spodziewałby się takie wyniku? Sporting oczywiście był faworytem, ale SKM to nie jest ekipa, która pozwala sobie aplikować 16 goli! Sporting był jednak w niesamowitej dyspozycji. Jeszcze mecz na dobre się nie zaczął a było już 3:0. Kolejne gole dokładali niesamowity Radosław Gzela i wtórujący mu Mariusz Bieszke. Efekt był taki, że już do przerwy było 7:1 dla Sportingu.

Roszady w ekipie SKM i postawienie wszystkiego na jedna kartę spowodowały, że szybsi, zwinniejsi i wiekowo zdecydowanie młodsi zawodnicy Sportingu jeszcze powiększyli przewagę ostatecznie aplikując rywalom aż 16 goli.

Królem polowania okazał się wspomniany Gzela, który sam zdobył połowę bramek dla swojej ekipy.