25/11/2019 20:30 I LIGA grupa mistrzowska JESIEŃ 2019 4/gr.M 50'

Sporting26Por
Bad Boys37Zwy

Tak się walczy o awans do Ekstraklasy! Drugie poniedziałkowe spotkanie w I Lidze znów było niesamowicie emocjonujące!

Po podziale na grupę mistrzowską i spadkową wydawało się, że Bad Boys będą chcieli tylko dograć sezon nie za bardzo angażując się w walkę o awans. Tymczasem są na doskonałej drodze, aby awans do Ekstraklasy – historyczny awans wywalczyć !

Dziś Bad Boys przeżyli prawdziwą drogę z nieba do piekła i znów do nieba! Tomasz Kapeluch i koledzy prowadzili do przerwy 3:2. W drugiej połowie dali się jednak dogonić, a gola Mariusza Bieszke oklaskiwać musięli na stojąco! Piłka dostarczona do zawodnika Sportingu z rzutu rożnego przeleciała przez całe pole karne i osiagnęła dość wysoką parabolę. Mariusz wybił się mocno w powietrze i mimo asysty obrońcy pięknym strzałem przewrotką wyprowadził swój zespół na prowadzenie 6:5 !

Wydawało się, że po takim ciosie rywale się już nie podniosą. Jednak od czego w swojej drużynie Bad Boys mają Tomasza Kapelucha. Wystarczy, że znalazł się w odpowiednim miejscu, przyśpieszył grę zespołu i Bad Boys wyszli na prowadzenie 7:6 !

W ostatnich czterech minutach rozpoczął się ostrzał bramki Bad Boys. Były słupki, wybicia piłki głową i nogą już z pustej bramki przez zawodników z pola, ale ostatecznie napór Bad Boys przetrwali!