SPS Limonka — PKP Intercity

04/06/2020 19:00 II LIGA WIOSNA 2020 3 50'

SPS Limonka13Por
PKP Intercity S.A.58Zwy

Dwie bramki na początku, ustawiły PKP praktycznie całe spotkanie. Trenującej co poniedziałek Limonce, pokrzyżowały to wszystkie założenia przed meczowe i ta musiała nieco improwizować. Początkowo przyniosło to efekt, w postaci gola kontaktowało. Wszystko się jednak posypało jeszcze przed przerwą, a PKP, na przerwę schodziło prowadząc 5:1 i zwycięzca spotkania był już raczej znany. Druga część spotkania, przypominała już raczej kontrolną ,,gierkę” przedsezonową, niż pierwszy mecz po przerwie. Obie ekipy pokazały, że ciężko jest nabrać jeszcze sił na całe spotkanie, chociaż były pewne wyjątki. Hat-trick’a strzelił Dawid Szołomicki, które ewidentnie robił różnicę na boisku i poprowadził zielono-białych, to drugiego w tym sezonie kompletu punktów!