Studio Prime JBG — Invest Klima

28/03/2019 21:00 II LIGA Wiosna 2019 4 50'

Studio Prime JBG34Por
Invest Klima56Zwy

JBG szybko objęło prowadzenie, choć były to dla nich dobre złego początki. Później Invest Klima wykorzystała nieco kontrowersyjnego karnego i mieliśmy remis. Studio Prime było tym faktem wyraźnie załamane, bowiem po chwili stracili oni kolejną brakmę.  Klima tym samym objęła prowadzenie i nie oddała go już do końca spotkania. W zasadzie, to niemal przez całą długość spotkania, konsekwentnie prowadziła już 2 trafieniami, z małymi przerwami na 1 lub 3 bramkową przewagę. Największe strzelanie mieliśmy w 1 połowie, w której padło aż 8 goli, a 5 z nich strzeliła Klima. Po zmianie stron, gola kontaktowego udało się strzelić ekipie JBG. Ostatnie słowo należało jednak do drużyny z Obłuża. gol na 6:4 podciął przeciwnikowi skrzydła, który choć próbował, nie był już w stanie przechylić szali na swoją korzyść.