Tanie Blachy — Kamix Bracia

26/08/2019 19:30 I LIGA JESIEŃ 2019 1 50'

Tanie Blachy & Dos Amigos12Por
Kamix Bracia13Zwy

Od początku było widać, że spotkały się drużyny, których główną taktyką jest przede wszystkim nie dopuszczenie przeciwników do strzelania goli. Przez to też do przerwy zobaczyliśmy zaledwie 1 gola! Jego autorem był Tomasz Radtke z Kamix Braci, który dał tym samym nieco większy spokój swojej drużynie, na drugą połowę. W niej na początku wyrównali jednak Tanie Blachy, co rozpoczęło nam mecz niemal od nowa. Stan 1:1 utrzymywał się do 40 minuty, aż nie zaczęło się gotować na boisku! Najpierw karnego domagali się gracze byłego Latarnika, a chwilę później to Bracia wyszli drugi raz w tym meczu na prowadzenie! Gdy Tanie Blachy myślami były jeszcze przy tamtej akcji, bracia Radtke i spółka wyprowadzili kolejny cios, prowadząc już 3:1. Rywale trafili jeszcze co prawda gola kontaktowego, ale to beniaminek zgarnia komplet oczek!