Tanie Blachy — My Na Sianie

30/09/2019 19:30 I LIGA JESIEŃ 2019 6 50'

Tanie Blachy & Dos Amigos24Por
My Na Sianie26Zwy

Mimo, iż spotkały się zespoły znajdujące się w zupełnie innych miejscach ligowej tabeli, to obejrzeliśmy bardzo ciekawe i emocjonujące widowisko. Zaczęło się planowo od gola dla zespołu My Na Sianie, a do bramki rywali trafił nie zawodny Kornel Wysocki.

Po tym trafieniu Tanie Blachy jakby nie co odżyły i zaczęły odważniej atakować bramkę przeciwnika. Efekt był taki, że po dwóch indywidualnych akcjach objęły prowadzenie 2:1. Dopiero w samej końcówce pierwszej połowy ponownie Wysocki zdobył gola dla MNS i dzięki temu jego zespół schodził na przerwę przy stanie 2:2.

W drugich 25 minutach trwała zacięta walka o każdy centymetr boiska. My Na Sianie osiągnęło przewagę dwóch goli dzięki trafieniom Kamila Zaborowskiego. Rywale starali się trzymać dystans, ale ostatecznie Tanie Blachy dobił Wysocki, który płaskim strzałem po ziemi pokonał bramkarza rywali w ostatniej akcji meczu.