27/05/2019 21:00 II LIGA gr.B Wiosna 2019 12 50'

KlubPierwsza połowaWynikWynik
Ultramaryna410Zwy
Jastrzębie Gdynia26Por

Podsumowanie

Wysokie miejsce w ligowej tabeli sprawia, że Ultramaryna nie może pozwalać już sobie na głupie tracenie punktów, jeśli chce pozostać w walce o awans. Dlatego mecz z Jastrzębiami, biało-czarni zaczęli bardzo nerwowo, a po kilku minutach mieliśmy 1:1. Szczęście uśmiechnęło się jednak do 6 drużyny w tabeli, bowiem otrzymali oni karnego, którego zamienili na bramkę. Był to dla nich punkt zwrotny w spotkaniu. Do przerwy zdołali jeszcze podwyższyć prowadzenie, schodząc na nią przy wyniku 4:2. W drugiej połowie, mieliśmy bardziej wymianę ciosów, niż taktyczny spektakl dla piłkarskich koneserów. Ultramaryna skrzętnie utrzymywała wypracowaną przed przerwą zaliczkę, dokładając do niej jeszcze cegiełki. Ostatecznie ekipa Szymona Augustjańskiego odniosła zwycięstwo, które przybliża ich do ligowego peletonu, z którego większość ekip ma rozegranych więcej od nich spotkań, więc wszystko do końca jest jeszcze możliwe!