Ultramaryna — Obłuże

20/03/2019 21:00 II LIGA gr.B Wiosna 2019 3 50'

Ultramaryna12Por
Tawerna Obłuże37Zwy

Obłuże bez najmniejszego problemu wygrało dzisiejsze spotkanie (mimo braku kontuzjowanego Adama Stempki, który z urazem boryka się od ostatniego meczu ). Już w pierwszej połowie wynik był niemal ustalony, bo 3:1 na korzyść Obłuża to i tak najmniejszy wymiar kary po pierwszych 25 minutach.
Po zmianie stron podobnie więcej z gry mięli zawodnicy Obłuża, a po raz kolejny czy to w swojej bramce czy w polu karnym przeciwnika Rafał Piotrowski pokazał że jest niekwestionowanym liderem w swojej ekipie.
Ciekawostka tego meczu jest fakt,  że w szeregi Ultramaryny zasiliła grająca już wcześniej na boiskach NL6 Marta Kozieł. Swego czasu zawodniczka zabłysnęła już na boiskach Checzy  strzelając bramki na poziomie III Ligi.