24/04/2019 21:30 II LIGA gr.B Wiosna 2019 8 50'

KlubPierwsza połowaWynikWynik
Ultramaryna12Zwy
BCT01Por

Podsumowanie

Pojedynek w którym każda bramka, mogła być na miarę 3 punktów. Obie ekipy skupiły się bowiem w głównej mierze na defensywie, przez co goli zobaczyliśmy jak na lekarstwo. Wszak przez pierwsze 25 minut padło tylko jedno trafienie (!) którego autorem był Krzysztof Wróbel. Po zmianie stron, na 1:1 strzeliła drużyna Przychodni Morskiej, lecz to ani trochę nie zwiastowało otwarcia worka z bramkami. Po wielu minutach zażartej walki główne w środku pola, po raz kolejny w tym meczu na prowadzenie wyszła Ultramaryna, która dowiozła ten skromny wynik już do końca. Na brawa zasługuję gra MVP tego spotkania – Marty Kozieł, która w niczym nie odstawała technicznie od boiskowych kolegów, a serce do walki miała co najmniej 2 razy większe!