22/11/2019 20:30 II LIGA grupa mistrzowska JESIEŃ 2019 1/gr.M 50'

KlubPierwsza połowaWynikWynik
Wczorajsi04Por
Wilki Morskie48Zwy

Podsumowanie

Wczorajsi ciężko znokautowani w pierwszej połowie! Wilki Morskie zagrały iście genialne pierwsze 25 minut, strzelając faworytowi 4 gole, nie tracąc przy tym żadnego. Na czyste konto złożyła się dobra postawa bramkarza Wilków, a także rozregulowane celowniki Wczorajszych. Druga połowa, zaczęła się od karnego dla drużyny Karola Hejmana, który został zamieniony na bramkę. Wilki jednak strzeliły od razu po wznowieniu i znowu mieliśmy różnice 4 bramek! Wtedy lepszy moment gry mieli Wczorajsi, którym udało się zmniejszyć stratę do 2 goli. Status quo z przed przerwy został jednak ostatecznie podtrzymany! Wilki Morskie jeszcze raz przebudziły się w końcówce, kończąc to ciekawe spotkania wynikiem 8:4 na swoją korzyść.