Grad goli w Ekstraklasie!

W pięciu środowych spotkaniach Ekstraklasy, padły aż 72 gole! Jednak nie jest to ,,zasługa” niepełnych składów i jednostronnych pojedynków. Taki mieliśmy zaledwie jeden, a w nim Enerpol rozprawił się z mającym w ostatnim czasie spore problemy Babilonem, aż 15:1.

• Najwięcej bramek –  20 – zobaczyliśmy w starciu Rol Ryżu ze Śledziami. Kto by pomyślał, że po 5 porażkach na początku sezonu, pierwsze punkty, żółto-niebiescy zdobędą z urzędującym mistrzem NL6
  • 6 z rzędu komplet punktów, w mękach wywalczył Dziki West. Wicelider przegrywał do przerwy 2:3. Po zmianie stron, zaledwie 2 gole wystarczyły, by odwrócić losy spotkania. Udało im się bowiem zachować czyste konto w drugiej połowie i Dziki dzięki temu wciąż idzie łeb w łeb z Enerpolem.
  • Dużo walki i zaciekłości, zaprezentowały Chylonia DT City i Salos Rumia. Młodzież z Rumi rozgrywała dziś fenomenalne zawody, a największy wkład w zdobycie 3 punktów, miał Oskar Bohm, który do siatki rywala trafił aż 7-krotnie!
  • Na 3. miejsce wskakuje Classic Gdynia, który po ograniu JRa, jeszcze nie powiedział ostatniego słowa, w walce o mistrzostwo.