Menu Zamknij

Grzegorz Niciński dołącza do sztabu organizacyjnego NL6

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że aktywnie w organizację rozgrywek Nadmorskiej Ligi Szóstek od sezonu Wiosna 2020 włącza się Grzegorz Niciński. Jesteśmy pewni, że jego doświadczenie, zaangażowanie i uznanie w środowisku piłkarskim wpłynie pozytywnie na wszystkich uczestników rozgrywek NL6 ! Na tydzień przed startem nowego sezonu zaplanowaliśmy SPOTKANIE ORGANIZACYJNE, w którym Grzegorz Niciński także weźmie udział. 

 • PRZYPOMNIJMY, że Grzegorz Niciński był jedną z osób, które tworzyły jeszcze wtedy Gdyńską Ligę Szóstek. Później zawodowe losy pokierowały go na ławkę trenerską m.in. Grafa Wejherowo, Arki Gdynia i Chrobrego Głogów, ale teraz będziemy Nicińskiego zdecydowanie częściej widywać na Obiekcie Sportowym CHECZ. 
  Wszystko przez to, że czynnie został włączony do sztabu organizacyjnego rozgrywek Nadmorskiej Ligi Szóstek. 
 • JUŻ TERAZ przedstawicieli drużyn, kapitanów zapraszamy na spotkania organizacyjne, które w ostatnim tygodniu przed startem sezonu Wiosna 2020 odbędą się na Checzy ! 
  Szczegółowo o terminach spotkań jeszcze będziemy informować. 
 • PRZYPOMINAMY TEŻ, iż nieubłaganie dobiega końca termin zgłaszania zespołów do nowego sezonu. Bardzo prosimy te ekipy, które jeszcze nie dopełniły formalności o dokonanie tego w najbliższych dniach!
  >>> PAMIĘTAJCIE – TERMINY <<<
     – do 15.02 – zapisy i WPŁATA raty lub całości
    – 20.02 – przesłanie składów zespołów
  – 24.02 – podanie terminarza na sezon 
  – 2.03 – star sezonu WIOSNA 2020

Powiązane Wpisy