Gunnersi rozstrzelali kolejnego rywala! Sporting ratuje remis w ostatniej akcji

To już trzeci w tym sezonie mecz Gunnersów, w którym kończą go z dwucyfrową liczbą bramek. Ogólnie ,,Kanonierzy” mają już 54 gole po 5 spotkaniach, dzięki czemu przewodzą w ligowej tabeli.

Z nieba do piekła i z powrotem zawędrowała drużyna Orłowskiego Sportingu. Po prowadzeniu do przerwy 3:1, na minutę przed końcem przegrywali oni 3:4 z Latarnikiem. Ostatnia akcja dała jednak Sportingowi wyrównanie i podział punktów starych znajomych w I lidze.

W III lidze przypomina o sobie Nevada. Zespół który teoretycznie wywalczył w zeszłym sezonie awans do Ekstraklasy, teraz gra ,,od nowa” w najniższej klasie rozgrywkowej w mocno odświeżonym składzie i jak się okazuje również z powodzeniem!

Po ostatnich porażkach podniosła się Joga Bonito. Spadkowicz z Ekstraklasy podejmował nieprzewidywalnych Bad Boys, wychodząc z tego pojedynku obronną ręką.

Prawie Jak Piłkarzy pokonała Rukola. Prowadząc kilkoma bramkami niemal przez całe spotkanie, spokojnie dowiozła zwycięstwo do końca, co wywindowało ich na 3 miejsce I ligi!